Bilgisayar hiç birşeyi açmıyor!

DjVagRanT
26-11-2008, 15:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar bilgisayardaki klasör seçenekleri başlattaki çalıştır felan gözükmüyor üstelik program ekle/kaldıra tıkladıgımda hemen gelıor ve tekrar kayboluyor aynı sey virüs programındada var üstelik virüs programlarının kurulmasındada aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve cd-rom u ne biosta nede pc de göstermiyor cd-romu degıstırdım yıen faydası olmadı bana bı yardımcı olun lutfen

elazilgi_23
26-11-2008, 19:30   |  #2  
Yeni Üye
42 mesaj

sorun ilk başta masa üstü öğelerinin görülmemesi sanırım ve ayrıca cd-rom un bilgisaarım penceresinde görünmemesi sorunu ilk başta çalıştır falan görünmemesi virüsten olabilir en kısa yolu format atmaktır. diğer sorunun yanıtı ise cd-rom biostan da tanınmıyorsa kablolarını yanlış takmıssındır data kablosuna dikkat et iyi oturmusmu diye bak anakarttanda olabilir soket yerindede problem olabilir.

beinn45
28-11-2008, 18:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
413 mesaj

galıba vırus program ekle veya kaldıra bak ıstersen yabancı bır program varsa o engellerdır ınternette otamatıkmen yuklenene vırusler bana da aynısıoldu regedırt gıbı kayıt defterlerıne ulasamadım

Borga-x
28-11-2008, 18:27   |  #4  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

internette www.kaspersky.com sitesine gir ve online virus scan sekmesinden sistemi bir tarattır derim