Bilgisayar internette film izlerken kapanıyor

luckymystic
09-02-2009, 20:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba,
  Bilgisayarım, internetten online film izlerken ya da çocuğum basit internet oyunları oynarken kapanıyor ve açma düğmesine bastığımda açılmıyor. Ancak bir süre düğmeye basılı tutarsam açılıyor. Diğer zamanlarda böyle bir sorun yok. (yalnızca internette iken)
  Ben kasanın kapağını çıkartıp baktığımda, powerın ısındığını farkettim. Kapağı takmadığım zaman kapanma olmuyor(istisnalalar var, kasa açık olsa bile izlediğim film tam ekran olduğunda kapandığı olabiliyor)
Yardımınızı bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler :)

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 09 Şubat 2009 21:21
luckymystic
07-03-2009, 19:21   |  #2  
OP Taze Üye
2 mesaj

YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TŞKLER....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilginch
07-03-2009, 19:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,635 mesaj

fanlar düzgün çalışıyor mu? bir kontrol et.
ayrıca güç kaynağı yetersiz geliyor olabilir

sihirbaz_
07-03-2009, 22:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
298 mesaj

görev yöneticisinden bu sırada işlemcinin hangi oranda çalıştığını kontrol edin. %100 kullanımda görünüyorsa iyi bir soğutmaya ihtiyaç duyacaktır.

hiva
03-11-2009, 09:23   |  #5  
Taze Üye
14 mesaj

evet bizim işyeri bilgisayarı ve laptop yine aynı şekilde film veya facebook,youtube v.b sitelerde video izlerken tam ekran yaptıgımda kapanıyor pc ancak arkadakı power fişini çekip takınca açılıyor....

GameRMan
03-11-2009, 09:43   |  #6  
GameRMan avatarı
Yıllanmış Üye
3,045 mesaj
Alıntı: luckymystic  
merhaba,
  Bilgisayarım, internetten online film izlerken ya da çocuğum basit internet oyunları oynarken kapanıyor ve açma düğmesine bastığımda açılmıyor. Ancak bir süre düğmeye basılı tutarsam açılıyor. Diğer zamanlarda böyle bir sorun yok. (yalnızca internette iken)
  Ben kasanın kapağını çıkartıp baktığımda, powerın ısındığını farkettim. Kapağı takmadığım zaman kapanma olmuyor(istisnalalar var, kasa açık olsa bile izlediğim film tam ekran olduğunda kapandığı olabiliyor)
Yardımınızı bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler :)

Diğer Donanım bileşenleri nelerdir. Çok baştan sağma konular açılıyor. Nerden bilebilirizki sisteminizi yazmazsanız ? Belkide PSU yetmiyordur Yada arızalıdır. Yada Bu tür sorunları anakartta yapar. Diğer bileşenler nelerdir ?_

heatblast
03-11-2009, 10:59   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,260 mesaj

arkadaşlar boşuna yazmayın adam birdaha bakmaz buna

Süleyman.
03-11-2009, 11:21   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
Alıntı: hiva  
evet bizim işyeri bilgisayarı ve laptop yine aynı şekilde film veya facebook,youtube v.b sitelerde video izlerken tam ekran yaptıgımda kapanıyor pc ancak arkadakı power fişini çekip takınca açılıyor....
Yeni konu açın.