bilgisayar işi yapmak için acil yardım

yunus1234
20-08-2008, 14:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Slm arkadaşlar ben bilgisayar teknisyeniyim.Bilgisyar toplama satış yapma ve format tamir gibi işler yapmak istiyorum.
Çiçekçi dükkanımız var burada hem çiçekçilik işini hemde bilgisayar işini yapabilir miyim bunun için ne yapmam gerekiyor.

Kapalı Hesap (74491)
20-08-2008, 14:44   |  #2  
Kapalı Hesap
334 mesaj

Dukkana ne gerek varkı? eger gercekten anlıyorsan ve musterı potansıyelın var ıse evde oturarak bıle yapabılırsın bu ısı..

Gereklı malzemeler ıse

1ad ucu mıknatızlı yıldız tornavıda
1ad yankeskı
servıs cdlerın
ve Asus EEE Pc goruntu her zaman ıse yarayacaktır.

butun ıslerını bunlar halledebılır.

en azından benım ısımı goruyor.. :)

DaRWeLL
20-08-2008, 14:55   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

bence  bilgisayar işi yapacaksan çiçekçiliği bırak.çiçekler görüntüyü bozar.işini ne kadar iyi yapsanda sadece bilgisayatr işine yogunlaşmadığın için -en azından dışarıdan öyle görülür- çok iş alamazsın.bence sadewce bilgisayarcılık yap.büyük bir tabela büyük punto yazılarla indirimli ürünler vs vs ile daha çok tanınırsın.birde yaptığın işlere garanti verki herkes sana güvensin.tabi bu işin birde maliyeden yada başka bi yerden :) izinleri var .onları sen daha iyi bilirsin ..

Kapalı Hesap (74491)
20-08-2008, 14:58   |  #4  
Kapalı Hesap
334 mesaj
DaRWeLL
bence  bilgisayar işi yapacaksan çiçekçiliği bırak.çiçekler görüntüyü bozar.işini ne kadar iyi yapsanda sadece bilgisayatr işine yogunlaşmadığın için -en azından dışarıdan öyle görülür- çok iş alamazsın.bence sadewce bilgisayarcılık yap.büyük bir tabela büyük punto yazılarla indirimli ürünler vs vs ile daha çok tanınırsın.birde yaptığın işlere garanti verki herkes sana güvensin.tabi bu işin birde maliyeden yada başka bi yerden :) izinleri var .onları sen daha iyi bilirsin ..
izin tabı onemlı ama dostum gercekten bu ıs paraya bakıyor paran varsa musterın var yoksa musterıde yok. ayrıyeten bırde cevren olmalı ılerleye bılmen ıcın.

DaRWeLL
20-08-2008, 15:02   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj
ALTUNOLUK
izin tabı onemlı ama dostum gercekten bu ıs paraya bakıyor paran varsa musterın var yoksa musterıde yok. ayrıyeten bırde cevren olmalı ılerleye bılmen ıcın.
yeterli bütçen yoksa hiç girme derim.yeterli paran oldugunda herşeyiyle tam açarsın buda daha iyi olur kanımca.dedeiğin gibi bu iş içinde geniş çevre gerekli.çevren çok yoksa reklam yap diycem ama bütçe zaten azmış reklamda zor olur.

yunus1234
23-08-2008, 12:21   |  #6  
OP Taze Üye
4 mesaj

sağolun

hamann7725
20-02-2009, 02:56   |  #7  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

yani işi yaparken öncelikli olarak ilk zamanlar piyasadan daha ucuz olmalısınki müşteri bağlayasın...