Bilgisayar oldukça iyi ama az miktarda kasma

MrOraX
12-07-2015, 12:56   |  #1  
MrOraX avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar bakın mesela witcher 3 olsun.Ultra açıyorum bilgisarda bir kasma oluşuyor az miktarda.Diyeceksinizki pc iyi değil .Lowa düşürüyorum gene o az miktarda kasma oluyor.Bu sorunu lol de de yaşıyorum.bilgisayarda arada sırada mouse takılıyor.Mousda herhangi bir sorun olmamasına karşın.(Bu konuyla alakalı mı bilmiyorum.)Birde bu fps örnek verim lolden sabit durmuyor.Bir 250 300 oluyor sonra 120 180 değişiyor böyle.Yardımcı olursanız çok makbule geçer

İşlemci:AMD FX (tm) 6300 six core processor

16GB Ram var

2 GB 256 bit Ekran kartı var.NVDIA GeForce GTX 760 bulunmaktadır.Şu an bunlar geldi aklıma.Çözümlerinizde diğerlerinide eklerim

Herhangi bir virüs bulunmamaktadır

SaFeCaptain
13-07-2015, 03:22   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

Bu ara bendede öyle internet gelince böyle oldu hackerlar bizim pcleremi dadandı acaba ? :D

Dipnot: Benim bilgisayar daha kötü durumda.

Son Düzenleme: SaFeCaptain ~ 13 Temmuz 2015 03:24 Neden: Dipnot.
napolion
13-07-2015, 19:47   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

sıcaklar fps drop a sebep olabilir. bilgisayarınızın soğutması ne durumda acaba?

HaKYoLCuSu
27-07-2015, 03:44   |  #4  
Yeni Üye
32 mesaj

Yapabileceğiniz işlemler sırasıyla

Virüs programı kurun ve bilgisayarınızın c ve d kısmını tam tarama yaptırın

Kasanın kapağını açın içini kompresör ile güzelce temizleyin ve daha sonra işlemci jelini ve ekran kartı jelini tazeleyin

Kasanizdan fazladan fan yoksa 2-3 adet kasa fanı takın

İşletim sisteminizi son sürüm yapın mumkunse Windows 8.1e geçin güncel işletim sistemi dosyalarını indirin ve bütün driverlarinizi son sürüm yapın donanımsal arızanın yoksa dediklerimi yaparsanız kesin çözüme ulasirsiniz