Bİlgisayar olmasaydı...

selemoglu
08-04-2010, 01:35   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

Eğer hayatınızda bilgisayar olmasa idi hayatınızda ne gibi değişikler olurdu..?

mons
08-04-2010, 01:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

daha çok ders çalışır, arkadaşlarımla daha çok vakit geçirir, daha az küfür eder, 45 tl eksik fatura öder, kütüphane alışkanlığına kavuşur, emniyette hack den sorgulanmaz, vimjo nedir diye salakça kafa yormaz, crac bulacağım diye virüslerle uğraşmaz, ahmetturan kim aceba diye düşünmez, 4440375 i arayıp 3 kişiden üç farklı sorun adı dinleyip kavga etmez, kız arkadaşımı chip e takılıyorum diye ikna etmeye çalışmaz, daha az sigara tüketir, daha az çay içer(daha az tuvalete gider), klavyeyi söküp takınca parça artırıp hiç bi işe yaramıyomuş bu parçada demez, iki kere direksiyon parası ödemez, senlede bu muhabbete girmezdim.

gokhan38
08-04-2010, 02:46   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj
Alıntı: mons  
daha çok ders çalışır, arkadaşlarımla daha çok vakit geçirir, daha az küfür eder, 45 tl eksik fatura öder, kütüphane alışkanlığına kavuşur, emniyette hack den sorgulanmaz, vimjo nedir diye salakça kafa yormaz, crac bulacağım diye virüslerle uğraşmaz, ahmetturan kim aceba diye düşünmez, 4440375 i arayıp 3 kişiden üç farklı sorun adı dinleyip kavga etmez, kız arkadaşımı chip e takılıyorum diye ikna etmeye çalışmaz, daha az sigara tüketir, daha az çay içer(daha az tuvalete gider), klavyeyi söküp takınca parça artırıp hiç bi işe yaramıyomuş bu parçada demez, iki kere direksiyon parası ödemez, senlede bu muhabbete girmezdim.
Beğendim

hamann7725
08-04-2010, 03:05   |  #4  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj
Alıntı: mons  
bir iki yeri farklı olmak kaydıyla aynı bilgiler geçerlidir Beğendim

a.ozcan
08-04-2010, 09:03   |  #5  
a.ozcan avatarı
Yıllanmış Üye
1,013 mesaj

Aynen hamann

By_Kert
08-04-2010, 09:37   |  #6  
By_Kert avatarı
Yıllanmış Üye
728 mesaj

Benim için en değerlisi dostlarımla daha çok vakit geçirirdim ve g yerine"q" yazan o yerine"0"yazan küçüklerimi görüp üzülmezdim ....

askinnyazar
08-04-2010, 13:05   |  #7  
Üye
98 mesaj

Öncelikle Lise 1 Terk Olmazdım Arkadaşlarımda Daha Çok Vakit Geçirir Daha Çok Ders Calısır Okulu Bırakmazdım Bilgisayar Topluycam Diye Ailemle Birbirime Girmezdım Daha Az Sigara İçerdim Klavye Ve Mausu Yumruklamazdım dicem ama fakat iyi yararları var :D Benım Çevrem Çok Geniş Ve Antalyada Tanınmış Biriyim Bu Yüzden Çevrem Kötü Daha Çok İt Kopukluk yapardım :D Kan gövdeyi götürürdü Windows'u Bulan BiLL Gates'E Burdan Selam Xp ye destek Bekliyoruz...!