bilgisayara projeksiyon cihazını bağlama

HPQ-User
13-04-2009, 15:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

kubilay1 sormuş:
usb den bilgisayarı projeksiyon cihazına bağladım görüntü yok diyor.usb bağlantısı içinde tip b  diyor klavuzda ne anlama geliyor

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
bilgisayar masa üstü markası IBM.PROJEKSİYON CİHAZI İSE EPSON EMP-X5/S5 USB BAĞLANTISINI DESTEKLİYOR.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; GTB5; InfoPath.2)

CapanQGLU
13-04-2009, 18:14   |  #2  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Arkadaşım İşletim Sistemini Öğrenebilir Miyim ?

kubilay1
14-04-2009, 14:22   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

işletim sistemi windows xp

CapanQGLU
14-04-2009, 14:31   |  #4  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Hmm... Bilgisayar Dersine Özgün Bir Çalışma Yapmıştık, Senin Bu Sorununla İlgili Olan Bir Çalışma.

3 Kişiydik, Benim Pc Masaüstü, Ama Diğerlerinin Dizüstü Pc Vardı. Dizüstü Pc'yi Projeksiyona Bağlama İle İlgiliydi. Biz O Zaman Netten Bakmıyorda Kitaba Göre Yapıyorduk. Asus F3SC Dizüstü Bilgisayarı Projeksiyon Cihazına Bağladık. Ayarlarını Yaptık Falan Vista İşletim Sistemindeyken Görüntü Projeksiyondan Güzelce Aktarıyor, Diğer Dizüstü Xp'ydi İşletim Sistemi Onun İle Oturum Açıyorduk Aynı Ayarları Ona Yapıyorduk Ama Projeksiyondan Yansıtılan Görüntüde Masaüstü Arkaplan Resmin Dışında Hiç Birşey Görünmüyordu.

Sanırım Senin Pc'de Xp İşletim Sistemi Olduğundan Dolayı Böyle Bir Sorun Yapıyor.

metemete
08-10-2009, 21:28   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

bilder benim diz üstü bilgisayarım var hem xp hem vista yüklü xp de pırojeksiyonu taktıgımda hiçbi ekran gelmiyo ayarlar yapdıgımda bozuk bir ekran geliyo bana xp de pırojeksiyon ayarlarını yapmayı yazarmısınız?