Bilgisayarcıdan Sevgiliye bir aşk mektubu

Pennyland
20-04-2007, 11:34   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
55 mesaj

Alkış  Alkış
Harika birşey okumanızı tavsiye ederim....

" Seni ilk gördüğümde webcam imden akan likit kristal tanelerimi tutamamıştım... Kuzey yongamın darmaduman olduğunu hissettim... Kalbimin sensitive si artık 1600 dpi çok hassaslaştım artık ne zaman çöken bir windows görsem ağlıyorum ya da olup olmadık yerde temiz bir windowsa bulaşan trojan..

Ne işlemcim eskisi gibi her komutu eksiksiz yapıyor, ne de Ram im eskisi gibi hızlı.. Anlayamadım bir çok şeyi... Hücrelerim bile 1 ile 0 lardan oluşsa bile onlar bile ayıramıyor artık hangisinin yutan eleman hangisinin etkisiz eleman olduğunu.. Sensiz geçen zamanlarda HDD imin rpm i düşüyor sanki, hiç bir şey yazamıcak duruma geliyorum, ama senin yanına geldiğimde işlemcimin hızını söylemiyorum bile Quadro , 7200 rpm oluyor HDD im bir anda... Her anı ayrı bir folder da saklanıyor, özel anılarımızıda Hidden Files and Folders ta topladım... Sırf ikimizden başkası göremesin diye... Bu arada çevre birimlerim artık herzaman kinden daha güzel ve bakımlı... Artık bakıyorum kendime sırf sana güzel ve temiz gözükeyim diye... Her gün her sabah bıkmadan registry imi temizliyorum , bunun için Registry Cleaner diye bir şey aldım soran herkeze de onu öneriyorum...  ve geri dönüşüm kutumuda artık boşalttım, çünkü artık geçmişe dair hiçbişey bırakmak istemiyorum çünkü biliyorum artık hiçbirşeyi Restore etmek istemediğimi... Kişiliğim renklendi artık her gün ayrı bir wallpaper var üzerimde.. Aynaya baktığımda kendimi de gerçek ve erkek gibi hissediyorum.. Güçlüyüm, hızlıyım... Paradan dolayı karizması olan babamız Bill Gates den bile karizmatiğim artık...

Hiç düşünmeden sörf de yapabiliyorum artık hemde korkusuzca biliyorum senin aşkın beni bir Firewall kadar korur bundan sonra... Artık önceki ilişkilerimde ki Remote bağlanmak istemiyorum kimseye birebir bağlandım artık sana en fiber optiğinden...

Ben bu  New Microsoft Word Document.doc uma burada son verirken umarım aşkımız trojanlardan uzak yaşar diye dua edicem ve birde arkadaşlarının bizi spamlamasından korkuyorum bizi kıskanarak. Her gün spam gibi “sana daha iyi biri lazım diyerek” bulaşmasını istemiyorum.  Sende onlara tek bişey söyle bundan iyisi Bill Gates diyerek.

Bu arada artık hayatımı tek Partition da geçireceğim... Bütün herşeyim, sen ve aşkımız hepsi orada olucak.. Eğer aşkımız biterse zaten bende biteceğim, o yüzden geriye hiçbişey döndürmek istemiyorum...
Yazan... Yasin Cantopcu

Son Düzenleme: Pennyland ~ 20 Nisan 2007 11:37
BOOMFUNKMCS
20-04-2007, 14:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

okuması eğlenceli,komik paylaşımın için teşekkürler arkadaşım

theironman
21-04-2007, 13:42   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

teşekkürler arkadaşım...

mustafa-k
22-04-2007, 01:01   |  #4  
Yıllanmış Üye
365 mesaj

teşekkürler arkadaşım komik ve güzel

atheke
26-04-2007, 11:56   |  #5  
Üye
98 mesaj

Güzelmiş Okurken Baya bi eğlendim

erkanc
27-04-2007, 00:16   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

baya güzel ya dur bunu arkadaşıma mail atayım böyle şeylerin hastasıdır Pennyland izninle kopyaladım heralde benden de telif hakkı alacak değilsin

Pennyland
03-05-2007, 11:48   |  #7  
OP Üye
55 mesaj

yok kardeşim ayıp ettin zaten yazan bir arkadaşım benim... :)

Banned
08-05-2007, 12:05   |  #8  
Banlandı
203 mesaj

begendik miiiiiiiiiiiiiiii ?

evet begendiiiiiiiiiiiik

ağladık mııı

evet ağladıkkkkkk

:)))