bilgisayarım açıldıktan sonra masaüstü kilitleniyo

cm34
16-02-2007, 04:16   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

arkadaşlar yeni format attım.xp yi kurduktan bilgisiayarım açılıştan hemen sonra masaüstü falan geliyor ekrana.başlangıç nesnelrini yüklüyor ve ondan sonra masaüstü kilitleniyor ve hiç bir şey yapamıyorum. yalnız ctrl+alt+del ile görev yöneticisine girdikten sonra masaüstü kullanıabilir hale geliyor.bi fikri olan varmı acaba bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.ayrıca tam 4 kere format attım ama hep aynı sonuç.hiç bir fikir yürütemedik.donanımsal mı yoksa yazılımsal bir hatamı var analayamdık.ayrıca bi ayrıntı daha bilgisayar format atıldıktan hemen sonra bile ilk açılışta da aynı şeyleri yapmakta.hiç bir program driver yüklemedende bu sorunla karşılaşmaktayım.masaüstüne dönebilemem için illa görev yöneticisini açmam lazım. onada bişi olursaa hepten kaldık öle :)
yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

BOOMFUNKMCS
16-02-2007, 04:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/la ... roblemi_t25827.html

d-xezı
16-02-2007, 10:26   |  #3  
Yeni Üye
35 mesaj

benimki sadece bir öneri bildiğimden değil belki cd'de problem vardır çünkü format attıktan sonra başka nedenlerden niye donma yapsınki.

cm34
16-02-2007, 12:54   |  #4  
OP Yeni Üye
24 mesaj
d-xezı
benimki sadece bir öneri bildiğimden değil belki cd'de problem vardır çünkü format attıktan sonra başka nedenlerden niye donma yapsınki.
yok arkadaşım başka cd ilede format attım ama hep aynı sonuç.benimde ilk aklıma gelen o oldu ama ,anlamadım ne karın ağrısı var.