bilgisayarım açılmadan sürekli kendini resetliyor

technologyman
17-05-2018, 11:31   |  #1  
technologyman avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaşlar bilgisayarım asus markadır.bilgisayarım dün çok güzel şekilde çalışıyordu.360 total security programını indirdikten sonra bilgisayar dondu.5 dakika bekledim açılmadı.bende kasadan reset atma tuşuna bastım.sonra bilgisayarım kendine reset attı.bilgisayarım windows xp olduğu için xp sistemini açılışında gelen bekleme yeri geldi.orada normalden daha uzun süre bekledim.sonra bu reset atma hiç kesilmedi.sürekli atmaya devam etti.kasa çalışıyor hani bilgisayarı kapatıp açınca fanlar çalışır ya bilgisayar çalışırken yani fanı çalışırken birdaha çalıştırıyor. bende kasadan açma kapatma düğmesine bastım kapanmadı.sonra fişten çektim.tekrar açtım.yine açılmadı.sonra tekrar fişten çekmek zorunda kaldım.Acil yardım eder misiniz.

Son Düzenleme: technologyman ~ 18 Mayıs 2018 11:13 Neden:
excel_mustafa
18-05-2018, 23:24   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

windows logosundan hemen önce f8 e art arda bas.çıkan menüden güvenli modu seçip açarak programı kaldır.

olmazsa "hata ayıklama" ve "bilinen en son en iyi yapılandırma" seçeneklerini sırasıyla dene.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 18 Mayıs 2018 23:25
technologyman
23-05-2018, 22:58   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

ben f8 art arda basmadımda ilk fişten çektiğimde sonra açtığımda güvenli modu ve bilinen en son iyi yapılandırmayı denedim olmadı.Sonra format atmaya karar verdim.