bilgisayarım bazı sistem dosyalarını açmıyor

bykarahan
30-12-2007, 14:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

MERHABALAR arkadaşlar bigisayarımın bazı sistem dosyaları açılmıyor mesela denetim masası başlatta hç çıkmıyor program ekle kaldır a tıkladıgım zaman masa üstüne sag tıklayıp özellikler yaptıgım zamanda aynısı çıkıyo BİGİSAYARINIZI ETKİLEYEN KISITLAMALAR NEDENİ İLE BU İŞLEM İPTAL EDİLDİ. LÜFTEN SİSTEM YÖNETİCİSİNE BAŞVURUN. DİYE UYARI YAZISI ÇIKIYO ses ayarlarını tıkladıgım zamanda aynısı cıkıyo arkadaşlar sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun forumlarda dolaştım ama oyundan kaynaklı sorun çıkıyo hep ama ben oyunda yüklemedim ki ????

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 30 Aralık 2007 15:44
Blacksmith
30-12-2007, 17:53   |  #2  
Blacksmith avatarı
Yıllanmış Üye
312 mesaj

pcnde kac kullanıcı hesabı var? eger ıkı tane actıysan o an sınırlı hesaptan gırıs yapmıs olabılırsın.sınırlı hesaplarda program kuramaz ayarlarda degısıklıkler yapazasın falan fılan.yonetıce hesabına gecmen gerekıyorkı bunun ıcın yonetici olan diger hesaptan kullanıcı hesabı kısmını acıp ordan kendı hesabını secıp hesap türümü değistire tıklayarak hesabını sınırlıdan yonetıcıye gecırebılırsın.pc de kac kullanıcı hesabı oldugunu soylemen gerek..

Papatyasever
30-12-2007, 17:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
448 mesaj

Bilgisayarını güvenli modda başlat ve administrator oturumu aç. Yapmayı istediğin değişiklikleri orada yapmayı dene. Eğer sorun çıkmazsa sistemde sorun yok demektir. Bilgisayarını kapatmadan önce kullanıcı hesaplarını aç ve normalde kulandığın hesabı bilgisayar yöneticisi olarak değiştir.