Bilgisayarım Beni Çıldırttı! Acil Yardım

keseray
01-12-2008, 21:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

otobüs bileti almaya çalışıyorum netten ama alamıyorum. arkadaşımın bilgisayarında hiçbir problem olmadan seferleri görünteleyebiliyorum ama kendi bilgisayarımda açılmıyo. hem kamil koç  hem de metro turizmde aynı sorunu yaşıyorum. otobüs kalkış yerini seçiyorum işlem yapmaya başlıyo ama 1 saat geçiyo hala işlem yapıyo. ne yaptıysam olmadı.  neden kaynaklandığı konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim!

yeni servisten aldım, anakartı değiştirmişler. maillerimi de açamıyorum ama diğer bilgisayarlarda rahatlıkla açıyorum. maile tıklıyorum boş beyaz bisayfa çıkıyo saatlerce kalıyo.

NOT:şu anda bu konuyu açmak için de soğuk terler döktüm. yazıyorum konuyu aç diyorum aynen maillerimde ki gibi beyaz bi sayfa çıkıyo dakikalarca öyle kalıyo kapatıp tekrar tekrar denedim olmadı konuyu da arkadaşımın bilgisayarından açtım. XP kullanıyorum

01apachi
01-12-2008, 22:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

eğer arkadaşınızın bilgisayarı ile denerken aynı internet bağlantısını kullanmadınızsa;

bence sorun bilgisayarınızda değil, internet bağlantınızdan kaynaklı..modeme giriş telefon kalosunun cakının uçlarındaki metallere düz ağızı tornavida ile bastırın, eternet girişindeki cakların ucundaki metallerede aynı işlemi uygulayın (tabi cak'ı sıkıştıracak penseniz yok ise)

ybirinci
02-12-2008, 14:14   |  #3  
Taze Üye
7 mesaj

java dan olabilir

_OnuR_
02-12-2008, 16:36   |  #4  
_OnuR_ avatarı
Yıllanmış Üye
890 mesaj