Bilgisayarım Bi anda Kitlenip kalıyor..

HPQ-User
26-05-2010, 20:13   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Francesca sormuş:
Merhaba Benım Sorunum Bilgisayarım Bi anda Kitlenip kalıyor mause ve klavye tepki vermiyor tek çözüm olarak reset atmak zorunda kalıyorum reset attıktan sonra sorunum 2-3 dk lıgına geçiyor ama yine aynı şekilde donuyo ve hiç bir tepki alamıyorum...Donanım güncellemesi olması gerektiğini düşündüm ilk başta everest adında bi programla ekran kartımın
"BAD"  işaretli oldugunu gördüm ve güncel sürüm ile ekran kartımı(NVDIA GeForce 7300 SE/7200 GS) güncelledim, fakat bi çözüm olmadı aynı zamanda virüs bulaşmasından süphelendim İnternet üzerinden virüs taraması yaptım,avira antivir ile taradım,kayspersky ile tarattım yine bi sonuc alamadım ve bilgisayara format da attım..Bundanda bi olumlu sonuc alamadım,Power Supply'i cıkarıp içini demizledim.. Fakat bunları yapmadan önce sık sık donuyordu şimdi ise yaklaşık yarım saat de bir donuyor  Bi Çözüm Umudu Olarak Buraya yazıyorum Benim sorunuma bir çözüm varsa ve bilginizi benımle paylaşırsanız Cok sevinirim Şimdiden TEşekkür ediyorum..!

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
1 gb Ram
512 Ekran Kartı
biostar anakartım
İşlemci: İntel(R) Core(TM)2 Duo CPU  E4500 @ 2.20GHz
32 bit işletim sistemi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; tr; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3