Bilgisayarım kaç TL eder?

BloodDrain
03-09-2020, 20:24   |  #1  
BloodDrain avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhabalar

Uzun süre kullandığım bilgisayarımı satmak istiyorum ne kadar ucuz olursa olsun satmak istiyorum ve sizden yardım istiyorum ne kadar eder acaba bir bakarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

İşlemci:Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @ 3.06GHz
Anakart: ASUS P5G41T-M LX
Ram:8 GB
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 420
Monitör:Samsung Syncmaster S19B150

MustafAlperYahsi
04-09-2020, 16:42   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
16 mesaj

Daha detaylı bilgi verebilir misin? Yani kasasında veya monitöründe herhangi bir sorun var mı, çalışmayan herhangi bir girişi var mı. Ya da çalışmayan bir fanı var mı rami kaç mhz gibi. Onun dışında önerim yazdıklarının hepsi dahil yani kasa ve monitör ikisi de dahil ise 900-1000 lira civarı satabilirsin. Düşük geldiyse en fazla 1200'e çıkar derim. Platform ismi söylemek yasaktır diye söyleyemiyorum o satış yapılan platformu. Ama orada kasalar çok ucuz yani şuan elindeki kasa ve monitör 800-900 liraya fln satılır. Ben şuanki bilgisayarımı 750 liraya o platformdan aldım. Ve satacağın zaman alıcıyla buluştuğunuz yerde kasaya iyice bakmasını da rica edin ve artısını eksisini söyleyin ona göre alsın. En ufak bi sorun çıkarsa dolandırıldık diyip küfür eden insanlar var çünkü. En başta dediğim bilgileri cevaplarsanız satmanız gereken en ortalama fiyatı daha iyi söyleyebilirim Onay

MustafAlperYahsi bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]