[YAZILIM] Bilgisayarım Oyunun Ortasındayken Kapatıyor!

GannicusS
23-09-2012, 21:56   |  #26  
GannicusS avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
467 mesaj
Alıntı: yahyademirbas  

Lütfen sorunununuzu başka bir konu altında bildiriniz. Ben burada yardım istiyorum, sen de gelip yardım istiyorsun böyle bir şey olamaz...

bağlantılı olduğu için dedim kardeşim bundan mı rahatsız oldun?

yahyademirbas
30-09-2012, 21:46   |  #27  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Galiba sorun oyunlarla alakalı MW3'ü bitirdim. Crysis bitmek üzere Black Ops 2 güne biter Battlefield 1 haftaya biter. Yine de sorun oabülür

SystemOnur
30-09-2012, 21:55   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
278 mesaj

fanlarını kontrol et ısınıp oyun atabilir

yahyademirbas
30-09-2012, 23:01   |  #29  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj
Alıntı: SystemOnur  
fanlarını kontrol et ısınıp oyun

Kasanın kapağına takmak için en büyüğünden 2 tane fan laldım. Ekran kartının fan hızını arttırdım. Yalnız kapanan oyunlarda şöle bişey keşfettim. 60 derece olunca katıyor. Acaba sıcaklık koruması falan mı var?

serkanxx
01-10-2012, 13:30   |  #30  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
4 mesaj

excel mustafa sana bir sorunum  var bilgisayarım aralıklarla donmaya başlıyor nedense kasa ısınınca donuyo ctrl+alt delete de yapıp sonlandıramıyorum çünkü bilgisayarın kendisi donuyo bilgisayarı yeniden başlatırsamda açılmıyor illaki fişi çekip tekrar takmak gerekiyo sadece kasa ısınınca donuyo bazı yorumlara baktım fanlar devre dışı kalmış diyolar baktım fan devre dışı değil çalışıyo wolfteam diye bir oyun var biraz oynuyorum sonra oyunda ağırlaşıyor nasıl yapabilirim kasayı temizledim gene aynı 

seçenekler veriyorum:donanım hatasımı,yazılım hatassımı vs vs  önereceğin bir program yokmu verebilirsen ver

not:ramazan ayı bittikten sonra böyle oldu

sorunu bilirsen söylermisin

unutma pc donunca  yeniden başlatınca açılmıyo illaki fişi çekip takınca açılıyor