Bilgisayarım zorlanıyor

SLMBENKİM12
18-07-2018, 02:42   |  #1  
SLMBENKİM12 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Selam Casper Nirvana f650 kulanıyorum belirli uygulamalar cpu ve hdd %50'ni kulanıyor kapanmıyor ve beklememe rağmen açık bilgisayar oyun oynarken(lol zula ets2) daha az ısınıyor bir çözüm alabilirmiyim Alkış

Sistem Bilgilerim
klyglsn
18-07-2018, 04:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

sizin sisteminizde bekleyen windows güncellemeleri olabilir şuraya bir bakın C:\Windows\SoftwareDistribution burası doluysa bunları silin yada güncellemeleri yapın veyine sizin bilgisayarda zayıf bir ihtimallede olsa sistemi yüklerken doğru yükleyemediğinizden aynı sistemden bir işletim sistemi daha yüklü ola bilir vatandaşın biri dos bir bilgisayara yüklemeyi böyle yapmıştı nasıl becermişse bilemiyorum bazı proğramlarınız windowsla açık kalıyordur yanlış yüklenen chipsetler diriverler da dahil bilgisayar açılırken fazladan açılıyordur veyahut sizde hardiskte 5,6 bölüm oluşturdunuz kimine sistemi kimine oyunu yüklediniz veyahutta sistemi antivirüssüz kullanıyorsunuz her açtığınızda virüsler sistemi meşgul ediyor yada korsan bir oyun indirdiniz!! siz oynarken oda ethereum kasıyordur