Bilgisayarımı açıyorum siyah ekran geliyor YARDIM!

keremozcann
28-08-2013, 18:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Selamun Aleykum Arkadaslar:

Sorunu en basından anlatim:

Powerimin fanı bilgisayarı açtıgımda dönmuyordu açtıktan 10dk sonra bi kaç kere vurunda dönmeye baslıyordu böyle bi kaç hafta kullandım sonra bi anda pc kapandı ve power yandı 250W lık bir power dı arkadasımın 250wlık powerini takıp açmayı denedim işlemci fanı anakartın yeşil ışıgı yanıyor ve fanlarda ama ekrana hiçbirşey gelmiyor kasa çalısıyor ekran siyah birkaç çözüm denedim rami söktüm taktım ekran kartındadır blki dedim onu söktüm taktım olmadı ekran kartı ve ram baska bilgisayarda denedm sorunsuz çalısıyor ekran kartını kullanmadan direk anakarta bağlayıpda denedm yine düzelmedi sorunumla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun 

Kasa açtığımda ekran siyah açılıyor hiçbir yazı yok.

mad_ax
28-08-2013, 20:23   |  #2  
mad_ax avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
31 mesaj

bendede aynısı oldu sistemi geri yükledim düzeldi sonra tuşlar çalışmadı eğer pcen yeni değilse format at sonradan ama yeniyse açarken bazı sistemlerde f8 bazı sistemlerde f11 bas güvenli moda gir sonra yeniden başlat düzelir inşallah..

keremozcann
29-08-2013, 14:41   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Kardeşim yorumun için teşekkür ederm ama sen sorunu anlamamışsın galiba bilgisayarı açtığımda ekrana hiçbirşey gelmiyor ne yazı ne ses siyah ekran geliyor düzeltmek için  formatla sistem geri yuklemeyle olacagını sanmıyorum büyük ihtimal parçalardan halledilecek bir sorun

keremozcann
02-09-2013, 16:30   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

Yardım edebilecek kimse yokmu ?