Bilgisayarın ÇÖKÜŞÜ nasıl Kurtarılır?

HPQ-User
29-12-2008, 11:40   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ÇAKIROĞLU sormuş:
Aslını iyi anlamadığım bir CD'den(Includes FAXTALK-CD'nin solunda Win Windows,Sağında Panda software ve panda ANTİVİRUS platınum yazılı idi.Mevcut ( CA) amtıvirusun görevini yapmadığı gerekçesiyle yazılım aktardım.O ANDA:Windows Logan sistem ıflemi uyarısı ve 0XC0000005 durumu ile beklenmeyen biçimde sistem kapatıldı. ekranın  üstünde belirlendi.
         Hiç bir şey yapamıyordum.Gece geç saatlerdi, yazılım kurtarma CD'sini kullamdım,sonuç alamadım.Daha sonra eski yazılımın üzerine silinerek (Galiba yeterli boş alan olmadığından) yapılabilcek yazılımı uyguladım
          Bilgisayarımda kayıtlı fotoğraf kayıt ve kullandığım proğramlar kayboldu.Açılışı ve kapanışı yapmıyor.Komut kabul    etmiyor.Bunların bir kısmını yeniden yazılımları  CD'lerden aktardım.
          SORUN ŞUNLAR:1-Kasa eskiden olmayan bir sesle_HARILTILI- açılış yapıyor.Daha sonra eski haline dönüyor.
2-Eski kayıtlarımı nasıl bulabilirim?
3-Tedbir olarak neleri yapmamı önerirsiniz?
.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Bilgisyarım CASPER.Yazılım WİNDOWS XP.Yazıcı tarayıcı fotokopi özelliği olan HP Deskjet.MODEM var.CASPER iki hoperlör var.CASPER Kamera var.Kasa CASPER.Ekran FLAT 17.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5

trinity
29-12-2008, 13:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

http://www.hackhell.com/oyun-sor ... 0-hatasi-cozum.html

bu iki siteyi inlecermisin işine yarayacaktır