Bilgisayarınız aşık olursa :):)

Banned
13-01-2009, 13:59   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
374 mesaj

Seni ram'inin alamayacagi kadar cok seviyorum. Zipsiz, zapsiz oldugun gibi... Seni ilk gordugum anda formatlandim. Bana oyle bir sistem transfer ettin ki, hic bir komut artik beni senden ayiramaz. Seninle coklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabilecegimi biliyorum. Senin megahertz'in beni de atesliyor. Bakislarin beni taa derinden scan ediyor. Sana cok guveniyorum, bu mektubumu baskasina forward etmeyecegini de cok iyi biliyorum.

Ben, seninle evlenecegim @rzu . Evleninceye kadar da soz; sana hicbirsey insert etmeyecegim. Evlenmeden once DR NORTON'dan randevu aldim, ikimiz de usulen bir virus taramasindan gececegiz. Merak etme hic bilmedigim software'lerle iliskim olmadi. Senin icin hardware'i tas gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim icin software guzelligi hardware guzelliginden onde gelir.

@rzu , seninle biz cok dvd'ler seyredecegiz. Sana evlilik yildonumunde 24 hizli rewritable dvd alacagim. Pembe slotlu kasamiz, icinde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olacagiz. Daha sonra da ver elini internet. Sana guzel gorunmek icin oyle cok calisacagim ki, uc hafta sonra karsina yirmibir inch plazma ekran gibi cikacagim. Ondan sonra istersen beni duvarina bile asabilirsin. Aksamlari dizlerinin uzerinde bir laptop gibi yatacagim. Asla uyku moduna gecmeyecegim @rzu. Biz seninle isiklari kapatip kucaklarimizda klavye sabahlara kadar chat edecegiz. Ancak ilk yillarda senden biraz tasarruflu olmani isteyecegim, onun icin * saver, standbye modu vs. anlarsin ya acik dikkatli olmani isteyecegim. Salonumuzun bas kosesine babamin eski 10 megabaytlik bilgisayarini koyacagim, malum sark koseleri bana hep cok sicak gelmistir, yanina da 5,25 lik disketler. O bicim nostalji olacak. Hatta yilbasi aksamlari tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep gelistirecegiz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uyacagiz. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacagiz. Aramizda ayri gayri olmayacak, herkes birbirinin sorfune saygi duyacak. O seni istemeye anasini gonderen herifin sitesini ***** ettim, anasini da hack edecegim. Ben geleneklere sadik kalmak istiyorum seker @rzucugum. TV kartini kiz tarafi alirmis. Seni, ceyiz sandigindaki emek emek dodurdugun cd-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan bes tasli bir yuzuk siparisi verdim bile. Nikahimizda da real player calacak... Home page'indekilere de cok selam, her baytini opuyorum

viking20
13-01-2009, 14:03   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

güzeldi teşekkür.

Son Düzenleme: viking20 ~ 13 Ocak 2009 14:11
Mustafa Deniz
13-01-2009, 14:06   |  #3  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj
tugcelim
Senin icin hardware'i tas gibi
Kahkaha
en çok bu bölüme güldüm. çok harka olmuş.
EE ALLAH BİR KASA'da kocatsın diyelimOnay

waybe
13-01-2009, 14:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,376 mesaj

cok süper olmuşyaa

cadi_esra
13-01-2009, 14:59   |  #5  
Üye
71 mesaj

allah bol bol virüslü yaşamlar nasip etsin:)

swordmaster_65
13-01-2009, 16:30   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,176 mesaj

süperrr :):):):))

DarkHellKnightX
13-01-2009, 21:59   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,663 mesaj

Dr Nortondan randevu almış Kahkaha