Bilgisiyarımın Özellikleri İyi ama Oyunlarda Kasma

GoldenGamerS
23-07-2013, 18:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar sorunum şu bilgisiyarımın özelliklerini ilk önce yazıyım İntel Coretm i5-2450m cpu @ 2.50Ghz Bellek:4gb Windows 7 64 bit işletim sistemi Ekran: intel R HD Graphics 3000 Nvıdia GeForce GT 520MX Harici ekran kartı 1gb  Top bellek:1696mb                                                                                                                                                                                             Sistemimin Kötü oldunu düşünmüyorum ekrankartı zayıf kalıyor ama genede bu oyunlara cok yüksek perfonmasda oyun oynamam lazımken oynayamıyorum oyunlara gelirsek 1. wolfteam 1024 çözünürlükte düşük ayarlarda oynayabiliyorum ara ara donma yapıyor 2.counter strike bu oyun bile bi ara lar kasdığı oldu yani  Can you run it sitesine giriyorum oyunları bakıyorum sağlam oyunlar mesela black ops 2 onun gibi oyunlar rı  önerilen ayarlarda son hızda oynaya bilirsin diyor orda gösteriyor ama oyunlara giriyorum en düşük ayarlarda kasma oluyor  ısınmadan olabilirmi dicem genel bakım yaptırdım  bilgisiyar acılınca direk oyuna giriyorum gine kasıyor  kafayı yicem bide size sorayım dedim yoksa cinnet gecircem

DiamondMines
27-07-2013, 05:09   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: GoldenGamerS  
Arkadaşlar sorunum şu bilgisiyarımın özelliklerini ilk önce yazıyım İntel Coretm i5-2450m cpu @ 2.50Ghz Bellek:4gb Windows 7 64 bit işletim sistemi Ekran: intel R HD Graphics 3000 Nvıdia GeForce GT 520MX Harici ekran kartı 1gb  Top bellek:1696mb                                                                                                                                                                                             Sistemimin Kötü oldunu düşünmüyorum ekrankartı zayıf kalıyor ama genede bu oyunlara cok yüksek perfonmasda oyun oynamam lazımken oynayamıyorum oyunlara gelirsek 1. wolfteam 1024 çözünürlükte düşük ayarlarda oynayabiliyorum ara ara donma yapıyor 2.counter strike bu oyun bile bi ara lar kasdığı oldu yani  Can you run it sitesine giriyorum oyunları bakıyorum sağlam oyunlar mesela black ops 2 onun gibi oyunlar rı  önerilen ayarlarda son hızda oynaya bilirsin diyor orda gösteriyor ama oyunlara giriyorum en düşük ayarlarda kasma oluyor  ısınmadan olabilirmi dicem genel bakım yaptırdım  bilgisiyar acılınca direk oyuna giriyorum gine kasıyor  kafayı yicem bide size sorayım dedim yoksa cinnet

Sistem düşük oyunlar için, çok düşük değil ama dizüstü olduğu için düşük. Orta ayarlara yakın oynicaksın, direk tam orta ayar değil. Bazı detayları düşük yapman gerekecek ve AA kesinlikle kapalı kalmalı. Arka tarafta çalışan çok ve ağır program varsa kesinlikle etkiler, antivirüs varsa devre dışı bırak oyuna girerken. Veya direk format at dicem ama uzun iş.

Pehlivan3
27-07-2013, 13:58   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bende de aynı sorun vardı Game Booster indirdim hiçbir kasma yok artık oyunlarda http://www.tamindir.com/game-booster/  burdan indirlebilirsin