BİLİŞ-İZM .III.

drmşÇeTiN
07-01-2007, 15:36   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Türkiye'de Bilişim teknolojilerinin, tüm kurumlarca ve vatandaşlar tarafından etkin ve verimli kullanılması, hizmetlerin tüm kesimlere eşit ve adil ulaştırılması yanında bilişim teknolojisi üretecek altyapının ve Ar-Ge kültürünün yerleştirilerek ulusal teknolojik katma değerin artırılmasına katkı Türkiye Bilişim Derneği'nin ana amacını oluşturmaktadır.

Bu bağlamda Türkiye Bilişim Derneği İzmir Genç Çalışma Grubu ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Yazılım Kulübü tarafından BİLİŞ-İZM etkinliklerinin üçüncüsü 10 Ocak 2007 tarihinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Fen Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Saat 12:45 ile 17:00 arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğimize İzmir’de bulunan 5 üniversitenin öğretim görevlileri, öğrencileri, üst düzey firma temsilcilerini bir araya getirmektedir.

İlgi duyanlar benim ile iletişime geçebilir.

BOOMFUNKMCS
07-01-2007, 16:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

bak bu güzel işte, bu tür paylaşımlar arttırılıp insanlar teşvik edilmeli daha çok bilgilendirilmeli.sağol arkadaşım.

İtacHi_
07-01-2007, 17:07   |  #3  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

izmirde otursam gelirdim ama ben trabzonda oturuyorum.KahkahaKahkahaOnayOnay

drmşÇeTiN
08-01-2007, 02:09   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

bu emeğimizde tüm gelebilecek olanları görmek isteriz..

tabi "iyte" biraz izmir dışı olduğu için geliş gidiş zor..

ama servislerimizi kullanabilirsiniz..alsancak(hilton) ve balçova(ekonomi üniversitesi)dan 11 civarı servisler kalkacak..

herkese iyi günler..