Bing ve Google

spyhero
23-06-2009, 16:38   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
65 mesaj

Arkadaslar boyle bir konu actım cunku Bing hayatımıza girdi gireli her yerde karşımıza cıkmaya başladı. Benim gibi google in tum nimetlerinden yararlanan biri için ise bu cok rahatsız edici bir durum halini aldı.Internet Explorer dan yazdıgım www.google.com adresini bile once bing de arayan bir bir explorer la karsı karsıyayım hadi bunu kaldırayım dedim geçtim bu sefer yanlıs yazdıgınız tum adresleri bing dearıyor. Yok diyorum ben google da arayacagım search bar ı google a ayarlıyorum bu sefer de google a bing üzerinden baglantı saglıyor. Yaw gerçekten delirtici bir durum. Kucuk bir arama yapmak işgenceye donuyor. İşin kotusu BING henüz google ile baş edebilecek büyüklükte değil dolayısıyla google bana aramalarda nokta tayini yaparken bing ile 3-4 sayfa geçmem gerekiyor ki bu da ayrı bir cile. Yaw yakında Microsoftun bası bu tekel arama motorundan agrımazsa bi daha hiç agrımaz )

DaRWeLL
23-06-2009, 16:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

eee adam kendi yaptıgı varken neden baskasını kullandırsınki Gülümseme

edit:imla

Son Düzenleme: DaRWeLL ~ 23 Haziran 2009 16:44
ogzblgnr
24-06-2009, 17:41   |  #3  
Yıllanmış Üye
311 mesaj

Internet Explorer kullanma :)
Firefox : özgürlük

Eğer görüntüsüne alışamazsan http://addons.firefox.com 'da myFireFox ve Vista-aero temaları Firefox'u IE'ye benzetebiliyor.