BIOS güncellemesi yeterli olacak!

CHIP Online
28-02-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Asus, bu anakartlarının yeni 4. nesil Intel Core işlemcileri destekleyeceğini açıkladı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bio ... i-olacak_45686.html

ASUS, tüm 8 Serisi anakartlarının yeni 4. nesil Intel Core işlemciler için destek sunduğunu açıkladı. Uyumluluk için derhal hızlı, güvenli ve sorunsuz yükseltme yapılabiliyor. En yeni işlemciler ile iyi performans elde edebilmek için basit bir UEFI BIOS güncellemesi yeterli.
    
Yeni 4.nesil Intel Core İşlemciler ile anında uyumluluk elde etmek için tek bir dokunuş yeterli


Tüm ASUS 8 Serisi Intel anakartlar yeni 4. nesil Intel Core İşlemcileri iki farklı ve basit yöntem ile destekler hale geliyor.


Ünlü ASUS USB BIOS Flashback özelliğine sahip ASUS 8 serisi anakartlar ile UEFI BIOS güncellemelerini son derece kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Yenilikçi araç, 8 Serisi anakartınızın UEFI BIOS'unu sadece ilgili UEFI BIOS dosyasının bulunduğu bir USB flaş disk aracılığıyla güncelleyebilmenizi sağlıyor. Anakartınızın CPU veya DRAM modüllerinin takılı olmalarına bile gerek yok: tek yapmanız gereken güç kaynağını açmak, USB sürücüyü takmak ve USB BIOS Flashback ya da Reset düğmesine basarak güncellemenin yapılmasını beklemek; başka işleme gerek yok.


Diğer ASUS 8 serisi anakartlar için gerekli olan UEFI BIOS güncellemesini Windows tabanlı BIOS güncelleme uygulaması  ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu uygulamayı ASUS web sitesinde bulabilirsiniz. En yeni 4. Nesil Intel Core işlemcilerinin gücünden faydalanmak isteyen kullanıcılar www.asus.com adresine girerek ilgili UEFI BIOS sürümünü indirebilirler.

Tüm Konu: BIOS güncellemesi yeterli olacak!

Kaynak: www.chip.com.tr