Bir anda fare sanki başka yere tıklıyor gibi oluyo

furnein7148
25-05-2019, 03:39   |  #1  
furnein7148 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Örneğin: Yazı yazarken anlık kesiliyor, oyundayken de sorun yaratıyor, Kısaca:İşlem yaparken sanki anlık olarak başka yere tıklıyor muş gibi işimi yapmama engel oluyor.
Bu sorun 3 gün art arda devam etti, sabah açtım sorun çözülmüştü, ama sonra bir şeyden dolayı PC'yi kapattığım da ve sonra açtığımda sorun tekrar başladı.

Arkadaşlar lütfen yardım edin, çok büyük sorun oldu benim başıma ve eminim ki diğerlerin de büyük sıkıntısıdır. :(

Bu arada ilk defa bir konu açtım, yanlış olduysa özür dilerim.

Sistem Bilgilerim
AlperennKaranlk
26-05-2019, 02:55   |  #2  
AlperennKaranlk avatarı
Taze Üye
2 mesaj

Muhtemelen şu marketlerdeki set halinde satılan aslında marka ürünü olan ama başka markaların benzetmesiyle satılan klavye ve mouse setine sahipsin veya herhangi birisine. Öncelikle aldığın mouse çok kaliteli değilse ve sende oyun oynamayı seven birisiysen bu bir zaman sonra mousenin tıklamamasına ve klavyenin basmamasına sebebiyet vericektir bende aynı sorunu zamanında yaşadım çoğu zaman oyunlarda tilt oldum fakat hepsinin bir ömrü var uzun ömürlü almak istiyorsan paraya kıymalısın

furnein7148
26-05-2019, 14:29   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Bir çok kişiye sordum, bir çok şeye baktım, Sonuçlar: dediğinin tersi. İnsanlar diyor ki, "bir çok klavye, donanım, mouse vs... değiştirmeme rağmen hayla devam etmekte." Bunun windows hatası olduğunu diyorlar, bilemem ama ilgilendiğin için teşekkürler. :)

furnein7148
31-05-2019, 21:25   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

Ha bu arada, gine o sorun olduğu anda, CTRL+C yapıp ne kopyaladığına bakıyım dedim ve sonuç:

"[Window Title]
Synaptics TouchPad 64-bit Enhancements

[Main Instruction]
Synaptics TouchPad 64-bit Enhancements çalışmayı durdurdu

[Content]
Windows sorunu Microsoft'a raporlarken bekleyin...

[İptal]"

Bunu kopyaladı ise, ne olabilir?

Son Düzenleme: furnein7148 ~ 31 Mayıs 2019 21:26
excel_mustafa
01-06-2019, 18:05   |  #5  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

klavye fare sorunu değilse bitdefender ve malwarebytes ile ful tara. sonuç çıkmazsa ram yada anakart arızası olabilir.