Bir güvenlik açığı

ayanzade
16-09-2015, 14:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Bir paylaşım sitem var. Çeşitli konularda içerikler giriyorum yeni başladım. Üye sistemi de var üye olan herkesin  içerik girme hakkı var. Yalnız şu sıralar bazı konuların içeriği bozuluyor. Mesela bir konumun içeriğiyle oynanmış ve bu şekilde ingilizce bir metin bırakılmış.

Will I be paid weekly or monthly? http://ivetal.com/levaquin-lawsuit-class-action/ levofloxacin 500 mg tablet dosage If countries are going to win in the global race and children compete and get the best jobs, you need mathematicians and scientists - pure and simple

Ayrıca konu linkleri şu şekilde değişiyor.

"konu.php?id=52&Sitemiz_için_şikayet_ve_tavsiyeleriniz" şeklindeki link

"konu.php?id=52&Sitemiz_iÃ?§in_Ã?Â?ikayet_ve_tavsiyeleriniz" bu şekilde çıkmaya başlıyor maalesef.

Bu ne tür bir saldırı bilmediğimden internette araştırıp da engellemenin yolunu bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok iyi olacak nasıl engelleyeceğimi bulamıyorum bir türlü.

Son Düzenleme: ayanzade ~ 17 Eylül 2015 11:44 Neden:
theironman
16-09-2015, 14:45   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

ilk defa karşılaşıyorum, google aramalarında bakıldığında da bir tek: http://www.merduvan.com/ isimli sitede görülüyor. sizin siteniz bu sanırım?

theironman bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ayanzade
16-09-2015, 14:52   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Evet benim sitem orada  sol konu menüsünde linkleri ve içerikleri bozulmuş birkaç konu var. Oradan da görebilirsiniz.

ayanzade
17-09-2015, 11:49   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

Adhood'dan reklam alıyorum ondan kaynaklı olabilir mi? Daha önce de cpmfun'dan almıştım onda da bazı butonlarıma tıklandığında reklam açılıyordu cpmfun'ı kaldırınca o geçmişti. Gerçi adhood reklamını kaldırınca bu geçmedi ama ne biliyim ondan kaynaklanabilir mi diye bir sorayım dedim.