Bir SevgiLiyi unutmanın En iyi yoLu nedir ?

yakuza_
09-11-2008, 18:52   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj

evet bayanlar baylar acı cekenler sevgilisinden ayrılmıslar ve unutmak istipte unutamıanlar buraya ...
bence bir sevgiliyi unutmanın en iyi yoLu kendini müziklerle avutmaktır sizin düşünceleriniz nelerdir?

soulmy
09-11-2008, 18:55   |  #2  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

Crysis oynamak olabilir. Ben oyuna dalınca Dünya umrumda olmuyor.

yakuza_
09-11-2008, 18:59   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj

ee o oyunun sonu yokmu sonuna vardıgında yapacak birşey kalmadıgında tekrar aklına gelmezmi sence?

Banned
09-11-2008, 19:13   |  #4  
Banlandı
5,024 mesaj

sana katılıyorum bende kendimi üzgün yada stresli hissettiğimde müzik dinlerim çok iyi geliyor.bence ex aşkı unutmanın yolu başkalarına bir şans vermekten geçiyor sürekli o insanı düşünürsen asla unutamazsın sonuçta.

yakuza_
09-11-2008, 21:06   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
kylie
sana katılıyorum bende kendimi üzgün yada stresli hissettiğimde müzik dinlerim çok iyi geliyor.bence ex aşkı unutmanın yolu başkalarına bir şans vermekten geçiyor sürekli o insanı düşünürsen asla unutamazsın sonuçta.
bakın daha 1 gün önce saat gece 2 de 2 yıLlık sevgilimden canımdan ck sevdigim insandan ayrıLdım daha dogrusu kendisi terketti hemde beni delicesine seviorken :) oturdum sabaha kadar agLadım ve uyudum öglen olmasını bekledim ögleden aksam saat 8 e kadar koyun gibi gezdim etrafa anlamsız bakıyor ve hiç bir şeyi duymuyordum ailem bana birşeyler oldugunu söyledi ve duşa girerken telefonumu yanıma aldım hayko cepkin - kaos şarkısını düet eşliginde söyledik :D ve beraber introlar bağırışmalar resmen kendimden cıktım kendimi müzige kaptırdım iç dünyam tuaf bir kişilige dogru yol alıyordu ve 1 saat sonra cıktım sanki havalardayım uçuorm ve 1 günde unuttum diyebilirim sadece kendinzle barışık olun kendinizi hiç bir zaman ezdirmeyin bu yeterLi tamam seni karşılk verin sevgiye ama terk edildiyseniz bunu hırs yapıp dahada acımasız olun bakın birde araya güzel aşktan nefret ettiren aşkı umursamayan müzikler dinleyin örnek = betül demir - süper :D biraz kopun tamam dırrrrrr iş bukadar ama en önemlisi herkesten cok KENDİNİZİ SEVİN EN BAŞTA KENDİ SEVMİYEN İNSAN EZİLMEYE MAHKUMDUR EN COK KENDİZİNE DEGER VERİN :) işte öyle sonra havalarda ucarken ben geldim pc ye oturdum baktm chipe kylie arkadasımızın cvbını okudum ve bu satırları yasdm xD

djpires
09-11-2008, 21:37   |  #6  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

bence en iyi yolu ev boş olunca cağırırsın kankalarını açarsınız basları son ses sabahtan akşama kadar bi güzel eğlenirsiniz sonra herşey kafandan uçar emin ol 1 saat önce ne yaptığını bile hatırlamazsın :D

yakuza_
09-11-2008, 22:01   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
djpires
bence en iyi yolu ev boş olunca cağırırsın kankalarını açarsınız basları son ses sabahtan akşama kadar bi güzel eğlenirsiniz sonra herşey kafandan uçar emin ol 1 saat önce ne yaptığını bile hatırlamazsın :
yanlış abicim hergün bass şarkı calıp sabaha kadar kopacakmısın :D elbet bass şarılarıda arada bir aklından kaçıp yine gelecektir sevgilin :D aklına biz tamamen çözüm arıorz geçici deiL xD

CU_GS7
09-11-2008, 22:07   |  #8  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

İçmek, müzik dinlemek, nasılsa birgün öleceğini düşünmek..

yakuza_
09-11-2008, 22:09   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
CU_GS7
nasılsa birgün öleceğini düşünmek..
koptum süpersin bak buda işe yariyabilir:CoolBeğendimBeğendimAlkışAlkış

ReFeRaNSs
09-11-2008, 22:14   |  #10  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj

unuta bilen insan vardır, unutamayan insan vardır kimisi için bu çok zor birşeydi bazı olaylar üzerindn yıllar geçse an ve an aklındadır ama karşısındaki ise bırakın birkaç yılı 2 saat öncki olayı bile unutmuş olabilir ve unutulcak insan vardır unutulmaz insan vardır || çok konuştum galiba Kahkaha||

Banned
09-11-2008, 22:17   |  #11  
Banlandı
5,024 mesaj

CU_GS7'e katılıyorum bence hayat çok kısa her gidenin arkasından günlerce ağlanmayacak kadar kısa, önemli olan bize verilen bu kısa ömürü tadını çıkararak yaşamaktır.seni terkeden bir insan için kendini kahretmene değmez diye düşünüyorum.hayatta yarın ne olacağını asla bilemezsin her zaman bu anın tadını çıkarmaya bak arkadaşım.

djpires
09-11-2008, 22:17   |  #12  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

aşk bir umutsuz vakadır beyler sakın denemeyin yoksa sonunuz kötü !!!

yakuza_
09-11-2008, 22:22   |  #13  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj

haklısın arkadasım haklısın 2 yıl aradan sonra :D bitti ha seviomsun die sorsan eeth hala seviorm ama nefret te etmior deilm yani tuaf bir duygu yaşamanızı tercih etmem ackcası birde sana tekrar dönse deseler ne yaparsa yapsın artık ona geri dönmem biraz kendimize vermiş oldugumuz deger ön plana cıksın biz kalitesiz basit insanlar deiliz herşeye göz yumalm aşkn gururu yoktur derler ama bence vardır hemde cok hassastır o gururu kırmamak önmlidir :)

Razorback
09-11-2008, 22:47   |  #14  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

arkadaşlar...
bir sevgiliyi unutmanın en iyi yolu yedeğini almaktır.
onunla birlikteyken eğer giderse, elinizin altında dönecek her zaman bir başkası olursa sorun olmaz. yani her zaman iki kişiyle çıkmaktır. veya iki kişiyle çıkmasanız bile tek sevgiliye düştüğünüz anda yedeğini hazır edin yeter.

vespertine
09-11-2008, 23:31   |  #15  
Taze Üye
6 mesaj

cok dogru açacaksın müziği son ses sonra hiç birsey kalmıyor

viking20
10-11-2008, 00:21   |  #16  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

[arkadaşlar...
bir sevgiliyi unutmanın en iyi yolu yedeğini almaktır](Alıntı)
Acronis 12 ile Partition D'yeKahkaha

Son Düzenleme: viking20 ~ 10 Kasım 2008 00:23
physfg
10-11-2008, 00:36   |  #17  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
viking20
[arkadaşlar...
bir sevgiliyi unutmanın en iyi yolu yedeğini almaktır](Alıntı)
Acronis 12 ile Partition D'yeKahkaha
çok inceBeğendimBeğendimBeğendimBeğendim

Razorback
10-11-2008, 01:54   |  #18  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
physfg
çok inceBeğendimBeğendimBeğendimBeğendim
ya arkadaşlar...
ister acronisle yedek alın isterseniz ghost çekin hiç fark etmez.!! (incelik dediğin şey bumudur??:p)
önemli olan veri kaybı yaşamamaktır. (incelik budur;)
çünkü veri kaybı olduktan sonra hiçbir kurtarma yazılımı işe yaramaz. çünkü kızla birlikte geçirdiğiniz güzel günlerin "üzerine yazılan" kötü sözler, yüzgöz olma durumları, kavgalar vs gibi yaşanan bütün sorunlar eski verilerin üzerine yazıldığı için, o eski günleri hiçbir kurtarma yazılımı ile geri alamazsınız. o nedenle kaybettiğinizde üzülmemek için yedek almalısınız. aşk falan hikaye ayrıca herkes.....yapıyor bunu unutmayın.

yedek almak aşk acısını tamamen ortadan kaldırır. mesela yedek almamış bir erkek sevgilisinin yedeği olmadığı için kaybetme korkusu yaşar. bu nedenle kıza çok bağlanır çok sever. ama çok seven çok üzülür bunu unutmayın. hatta aşırı ilgi gösterip farkında olmadan kızı bunaltabilir. bu durumda bir kız ise mutlaka eninde sonunda kaçar. halbuki her zaman kendini en çok sevecek birini hayallerinde beklemiyor muydu?? işte buldun niye kaçıyorsun! o nedenle bu kızlara iyilik yaramaz. çaktırmadan yedek alacaksın kardeşim. erkek dediğin güçlü olmalıdır. sevgilim terk etti diye ağlayıp zaten sıfır olan karizmasını sevgilisinin gözünde iyice eksiye düşürmek yerine yerine, anında yedeği kullanmaya başlayabiliyorsa, bu kendisini terk eden kıza karşı alınabilecek en büyük intikamdır... birde terk edene göstere göstere yedeği kullanırsa.. işte o zaman terk eden kızın halini siz düşünün.

yedek almanın diğer bir faydası daha var ondan da bahsetmek istiyorum.
sevgilinizin yedeği varsa, doğal olarak aşırı ilgi ve sevgi göstermezsiniz. nede olsa giderse gitsin hemen yedeğini yükleyebilirsiniz. o nedenle sevgilinizi olması gerektiği kadar seversiniz ve böylece kaçan kovalanır hesabı sevgiliniz sizi bırakamaz. hatta aşka inanmayıp bu işte iyice usta olursanız, sevgiliniz sizin her dediğinizi yapar konuma da gelebilir;) ayrıca birdaha söylüyorum tekrar tekrar söylüyorum bunu hiç unutmayın aşk falan hikaye herkes.....yapıyor!!! kız olsun erkek olsun. herkesin derdi bu. Herkes.....peşinde.!!

physfg
10-11-2008, 02:06   |  #19  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
Razorback
ister acronisle yedek alın isterseniz ghost çekin hiç fark etmez.!! (incelik dediğin şey bumudur??:p)
orada espriye ithaf edilmiş bi cümleydi "çok ince" lafı.
işin gerisine bakınca 3 sayfa ghost mu acronis mi diye tartıştık onun üstüne geldi....

Razorback
10-11-2008, 03:17   |  #20  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
physfg
orada espriye ithaf edilmiş bi cümleydi "çok ince" lafı.
biliyorum arkadaşım:) bende senin ithaf ettiğin cümleye ithafen yazdım zaten.
yani demek istiyorum ki ince dediğin espri öyle değil böyle olur.Dil çıkarıyor

Son Düzenleme: Razorback ~ 10 Kasım 2008 03:22
bir dost
10-11-2008, 09:37   |  #21  
Yıllanmış Üye
1,174 mesaj

beni istemeyeni ben hiç istemem.bu konuda ünlü japon düşünür gilberto silva diyor ki :

"giden gitmiştir ,gittiği gün bitmiştir
ben birşey kaybetmedim, giden beni kaybetmiştir" meselenin özü budur. Kahkaha

hakan1987
10-11-2008, 10:38   |  #22  
Yıllanmış Üye
360 mesaj

muzik muzik muzik ama sarki dogru secilmeli mesala ben kafayi bulana kadar

tarkan=gulumse kaderineyi dinlemistim :)

onlineTR
10-11-2008, 13:14   |  #23  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

şimdi bu konu çook derin.şarkıyla unutulmaz derim ben....ve dınlerken hep aklına gelır bende başlıgı bır çaresı varmıdır dıye actım ama yok gıbı...:)))

the_mask
10-11-2008, 16:01   |  #24  
Üye
71 mesaj

bence herşeyi oluruna bırakmak gerek.kabullenin demiyorum yanlıs anlaşılmasın.hayatın içinde herşey var ve bazı şeyleri oluruna bırakmak gerek.tam tersine zorlamak istersen, bence gereksiz zaman kaybına uğrarsın...

Z1mBaBwE
10-11-2008, 16:18   |  #25  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

Ben daha çok dikkatimi bilgisayara veriyorum unutmak için forum sitelerindeki incelemeleri okuyorum.Okuycak bir şey kalmadığındada online CS Kahkaha