Bir sorum olacak

tugberk_91
30-04-2011, 01:49   |  #1  
tugberk_91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
516 mesaj

Arladaşlar laptoplarda bilgisayarın ne kadar ısındığına nasıl bakabiliriz oyun oynarken? Nerden bakabiliriz? Ve oyun oynarkenki fps değerlerine nasıl bakabiliriz. Acil cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler...

SüRmenaJ KaOSs
30-04-2011, 02:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,907 mesaj

Speed fan + fraps.

tugberk_91
30-04-2011, 02:56   |  #3  
tugberk_91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
516 mesaj

program mı bunlar indirmeli miyim yoksa her pc de mevcut mudur?

Güney62
30-04-2011, 07:39   |  #4  
Güney62 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
546 mesaj
Alıntı: tugberk_91  
program mı bunlar indirmeli miyim yoksa her pc de mevcut mudur?
Yok bunlar işletim sistemi ile gelmiyor.Kendin kurman lazım.

Kapalı Hesap (203105)
30-04-2011, 11:00   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

speccy + fraps

Yunus Kiper
30-04-2011, 11:04   |  #6  
Yunus Kiper avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
321 mesaj

CPUID CPU-Z + SpeedFan + EVEREST Ultimate Edition

pcprogramci
30-04-2011, 11:53   |  #7  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
48 mesaj

İŞLEMCİ, RAM, EKRAN KARTI VE ANAKARTLA İLGİLİ ÇEŞİTLİ BİLGİLERİ ÖRÜNTÜLEMEK İÇİN KULLANILAN ÜCRETSİZ BİR ARAÇ PROGRAMI VARDIR. PROGRAMI http://www.cpuid.com ADRESİNDEN İNDİRİP KURULUMA GEREK KALMADAN KULLANABİLİRSİNİZ.

Erhan Tiryakioğlu
30-04-2011, 12:28   |  #8  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Everest Ultimate Edition'u öneririm.

tugberk_91
30-04-2011, 13:57   |  #9  
tugberk_91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
516 mesaj

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Boracalin
01-05-2011, 02:01   |  #10  
Boracalin avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,592 mesaj
Alıntı: tugberk_91  
Arladaşlar laptoplarda bilgisayarın ne kadar ısındığına nasıl bakabiliriz oyun oynarken? Nerden bakabiliriz? Ve oyun oynarkenki fps değerlerine nasıl bakabiliriz. Acil cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler...
Kardeş kusura bakma ve de kesinlikle yanlış anlama ama ; sen o 346 mesajı nasıl yaptın ? 

Sadece google'da ''bilgisayar sıcaklığı'' desen , yüzlerce sonuç gelir... Sence bunun için konu açmaya değer mi ? 
İlk mesajı okuduğumda ; kesin dedim çıktı biri forumda dalga geçmeye çalışıyor... Ama gidişata baktım sen ciddi ciddi sormuşsun , arkadaşlar da ciddi ciddi cevap vermiş... Deli

Ben de bu durum üzerine ; sana mesaj sayın hakkında sormak istedim kusura bakma... Burada soruncaya kadar google veya binge sorsan yeterdi... 
Keşke daha spesifik konularda sorular gelse... Neyse google'ın varlığını öğrendiğine göre ; son olarak bir çin atasözünü  hatırlatmak isterim...Islık 

eğer bir adama bir balık verirsen o gün karnı doyar , ama o adama balık tutmayı öğretirsen hergün karnı doyar...

tugberk_91
02-05-2011, 19:08   |  #11  
tugberk_91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
516 mesaj
Alıntı: Boracalin  
Kardeş kusura bakma ve de kesinlikle yanlış anlama ama ; sen o 346 mesajı nasıl yaptın ? 

Sadece google'da ''bilgisayar sıcaklığı'' desen , yüzlerce sonuç gelir... Sence bunun için konu açmaya değer mi ? 
İlk mesajı okuduğumda ; kesin dedim çıktı biri forumda dalga geçmeye çalışıyor... Ama gidişata baktım sen ciddi ciddi sormuşsun , arkadaşlar da ciddi ciddi cevap vermiş... Deli

Ben de bu durum üzerine ; sana mesaj sayın hakkında sormak istedim kusura bakma... Burada soruncaya kadar google veya binge sorsan yeterdi... 
Keşke daha spesifik konularda sorular gelse... Neyse google'ın varlığını öğrendiğine göre ; son olarak bir çin atasözünü  hatırlatmak isterim...Islık 

eğer bir adama bir balık verirsen o gün karnı doyar , ama o adama balık tutmayı öğretirsen hergün karnı doyar...

Arkadaşım ben burdaki insanların bilgisine güvendiğim için burda sordum. Her merak ettiğim şey için google da araştırma yapsam ve güvenilir sonuçlar bulsam bu siteye ihtiyacım olmazdı zaten. Ayrıca madem soruyu basit buldun cevap vermezsin olur biter. Ben cevabımı aldım zaten. Herkes senin gibi üst düzey bilgilere sahip olup senin tabirinle daha spesifik şeylere ilgi duyamaz. Ayrıca sen de bu soruyu zamanında birilerine sordun da öğrendin cevabını. Ben de burda sorup öğrendim. Olay budur büyütülecek bişey yok.
Ayrıca mesaj sayısı hakkında ukalalık yapmaya gerek yok. Kimi zaman yardım aldım kimi zaman da yardım ettim yada görüş bildirdim.

Son Düzenleme: tugberk_91 ~ 02 Mayıs 2011 19:10