Birden fazla olan kimliğe dikkat!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Raziel
17-05-2005, 23:06   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
936 mesaj

Bazı arkadaşlar tek üyelikle yetinmeyebiliyor ve yeni bir kullanıcı adı daha alıyor, işte alttaki linkte bir ibret olsun diye koyuyorum. Sena, Revenge yi tanımıyor görünüyor ve onu övüyor başkasıymış gibi, ama sonraki zamanlarda biz Sena nın daha önceden olan Revenge olduğunu öğreniyoruz. Şimdi bu iki kullanıcı adı da disabled konumunda fakat ilginç olduğu için sizle paylaşmak istedim, dikkatinize...

(çıkan ilk sayfadaki yorumlarda "sena'nın revenge ile ilgili yorumları"na ve hemen akabinde diğer sayfaya geçiyorsunuz ve okumaya devam ediyorsunuz...)

cursed
18-05-2005, 18:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

Gerçekten önemli bi konuya dikkat çektin Raziel ! ! !

lazrailefsanesi
18-05-2005, 19:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

lazrailefsanesi:Belki tanimiyorlardır birbirlerini.Ben kesinlikle öyle birsey yapmam.
laz:evet ben lazrail i iyi tanirim yapmaz.
ra:Kesinlikle abim yapmaz.
ilef:+1
lazrailefsanesi:Yapmayın arkadaslar sımartıyorsunuz beni Dil çıkarıyor

Black Prince
21-05-2005, 09:34   |  #4  
Taze Üye
17 mesaj

çok garip, böyle insanlarda var aramızda demek.

Radres
22-05-2005, 03:56   |  #5  
Yeni Üye
49 mesaj

Arkadaşım o benim.Kusura bakma ama benim o iki nickle girdiğimi cümle alem biliyordu..Sen yeni farketmişsin.Bu foruma girmiyordum ama bana söz hakkı olduğu için tekrar üye oldum.Kusura bakma bu forumda olmayan bir kişi için bu tür söylemler ne kadar doğru sence.Arkasından konuşacağına mail at öyle konuşsaydın keşke....Neyse bir daha olmasın lütfen sen elaleme değil kendine bak.....

Raziel
22-05-2005, 09:56   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
936 mesaj

aslında bu olayı farketmeme birazda 'cico' neden oldu, tesadüfen revenge'in açtığı konuya bir şey yazıp güncel tutulmasını sağladı ve bende gerilere gidip bu vakayı görebildim. Özel mesaj atamazdım çünkü bu olayı her bir üyenin görmesini istedim. Bu arada sözüm ona 'cümle alem bu olayı biliyordu' demişsin de bir şeyi gözden kaçırıyorsun galiba? Eğer öyleyse neden bir Allah'ın kulu çıkıp bu olayın iç yüzünü bize anlatmadı? Sahi herkes biliyor muydu bunu? Hem bu konuyu uzatmak taraftarı değilim, ne sebeple olursa olsun o linke bakın arkadaşlar, durum ortada.
Ayrıca diyaloglara bakıyorum da hiç de üyelerin bu konudan haberdar olduğu anlaşılmıyor.

Son Düzenleme: Raziel ~ 22 Mayıs 2005 10:22
Radres
22-05-2005, 12:39   |  #7  
Yeni Üye
49 mesaj

Eğer ki üslübun insan gibi olsaydı o dönemde ki insanlarla msn'de toplanıp konuştuğumuzu anlardın ki o vakit bulunan insanlardan sadece Selim arkadaşım ve Hakan arkadaşım var diğerleri gitti..Onlar bilir hatta ben burda kendime nick arıyorum diye post bile açmıştım ki o zaman nickim Sena idi...Sena niye koyduğumu ise Selim çok iyi bilir...Neyse herkes kendine baksın kimse yargısız infaz yapmasın ...

Raziel
22-05-2005, 14:11   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
936 mesaj

neyse tartışmaya girmeye gerek yok, ilginç bulduğum bir şeyi paylaşmak istedim hepsi bu, belki de yanılıyorumdur, bilemem ama buradan bakınca ne düşündüğümü söyledim arkadaşlara, eğer gerçekten olaylar dediğin gibiyse kusura kalma, çünkü inan bana hiç anlaşılmıyor o linke bakınca olayın senin anlattığın yüzü gibi olduğu.

cico
23-05-2005, 21:29   |  #9  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

raizel konuşmıyacaktım bu konu hakkında ama yani sende varya. birincisi o konuya ii bak çünkü ok konuyu ben güncellemdim. ikincisi sena,revenge,bilader olarak tanıyoduk arkadaşı bunun için böle bi sorun yoktu. ben şimdi burda biladerden özür diliyorum bu konuda onu savunmadığım için. ÖZÜR DİLERİM "SERDAR".

Raziel
23-05-2005, 21:39   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
936 mesaj

konuyu sen güncelledin derken en son yazan sendin ben o klasöre baktığımda, sonra sena-revenge-bilader üçlüsüne gelelim. Forum daha sonra senanın kim olduğunu vs. öğrendi, ama o linke bakacak olursanız diyalog esnasında sanki gerçekten senaın revenge olduğu bilinmiyor gibi, ben öyle algıladım, zaten bu kadar uzun süre kimseden ses çıkmadı nedense. Ama daha öncede dedim bu konuyu uzatma taraftarı değilim, bende yanlış anlamış olabilir zaten kusura bakmayın dedim, ama linkteki yazıları okuyunca belli olmuyor bunu anlatmaya çalışıyorum.

cico
23-05-2005, 22:11   |  #11  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

tamam uzatmayalım.çünkü boş yere tartışıyoruz.

Raziel
23-05-2005, 23:51   |  #12  
OP Yıllanmış Üye
936 mesaj

evet tartışmak yersiz, durumu anlasın arkadaşlar, yeterli.

Radres
25-05-2005, 02:22   |  #13  
Yeni Üye
49 mesaj

Estafurrullah  

alıntı:
Gönderen : cico

ÖZÜR DİLERİM "SERDAR".

Raziel arkadaşım yanlış anlamış olabilir ona da burdan hak veriyorum ama işte yargısız infaz olmasın istiyorum...

Eyüp Korkusuz
25-05-2005, 09:33   |  #14  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

şimdi madem 2 kimliğe geldi bende çok yakın bir tarihte olan mevzuyu anlatayım...

Mobil aygıtlar kısmında tolga145 diye bir üye vardı ve bu üye devamlı olarak bir yerin reklamını yapıyor tavsiye isteyen herkese kendi işyerlerinden linkler veriyor burası çok ucuz çok ucuz diye mesajlar yazıyordu ben artık bu arkadaşın mesajlarını silmekten bıkmışken bir gün baktımki o eleman başka bir isimle kayıt olmuş ve notebook tavsiyesi istiyor arkasından tolga145 nikiyle giriş yapıyor ve buradan al diye link veriyor arkasından diğer niki ile tekrar giriş yapıp aldım hem çok ucuz hemde süper bi notebook diyip kendi kendine gelin güvey oluyordu yani adam satış yapmak için baya bi kullanıcı adı almış ve kendi kendine tavsiyler yapıp kendi kendini övüyor burada ki insanları kandırmaya çalışıyorlardı. Biz bunu anladığımız zaman onun bütün mesajlarını ve kullanıcı adını sildik...

Gökhan Varişler
25-05-2005, 11:35   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

Gerçekten bu durumlar hiçte hoş değil ama elbet bi çaresi bulunacaktır.

theironman
26-05-2005, 21:47   |  #16  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

evet birden fazla kullanıcı kullanan üyeler var bu doğru, ve maalesef arkadaşım serdar yanlış anlaşıldı, benim geldiğim ilk zamanlarda destina vardı, bir şekilde banlandı bu üyeliği eminimki haksızlık oldu ona ama, neyse işte, sonra revenge üyeliğini aldı ve forumda ses getirdi. Ben onu o isimle tanıdım, sonra dili biraz sert diye bu üyeliğide askıya aldılar, sena ismiyle yine geldi, çünkü seviyodu bu forumu ve haksızlığa uğramasına rağmen bizi bırakmıyordu dostumuz. Alay olsun diye sena ismini kullanıp revenge i övdüğü oldu, ama bunu cümle alem serdarın deyimiyle biliyordu, o zamanlar birçoğunuz forumda yoktu zaten, o nedenle şimdi pek bu olayı anımsayan yoktur. Kısacası serdar'ın bu konuyla ilgisi olamaz, biraz geç oldu yazım dostum kusura bakma sende.

Raziel
27-05-2005, 12:43   |  #17  
OP Yıllanmış Üye
936 mesaj

haksızlık ettim sanırım, ama gerçeği bilmiyordum, gerçekten üzgünüm, özür dilerim radres.

Radres
27-05-2005, 22:59   |  #18  
Yeni Üye
49 mesaj

Önemli değil....Olur böyle şeyler , biz birbirimizle geçinelim yeter....

cursed
28-05-2005, 13:47   |  #19  
Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

Radres 'in konusu farklı gerçekten peki ya gerçekten raziel in üstüne değindiği gibi yapanlar ????

Raziel
30-05-2005, 08:36   |  #20  
OP Yıllanmış Üye
936 mesaj

konu radreslik olmaktan çıktı gördüğünüz gibi, ama bu şekilde birden fazla üyelik kullanan arkadaşlar var aramızda sanırım.