Biri bana program silmeyi öğretsin

Karub
24-07-2011, 14:38   |  #1  
Karub avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,652 mesaj

Şimdi bu başlığı görenler "yuh" gibi tepki verebilirlerde.. Olay biraz farklı :)
Browser olarak mozilla FireFox 5 kullanıyorum. Müziksiz yapamam telefonumda da radyo olmadığı için internetten dinliyordum. Internet Explorer 9 da dinlemek zorundayım çünkü site sırf IE de aktif.. Geçen sistem çöktü recovery yaptım. Her şey stabil fakat IE' ı açınca ekran donuyor, mouse oku hareket etmiyor sonra basic görünüme geçiyor. Ekran tamamen kararıyor monitörde Digital, Analog çıkıyor o sırada ekran kartı devreden çıkıyor sanırım. Sonra görüntü Aero özellikleriyle geliyor ve altta "Nvidia 2.70 sürücüsü götüntü vermeyi kesti" gibi bir yazı çıkıyor tam hatırlayamadım. Bazende bu durum yaşanmıyor. IE güzel çalışıyor fakat dün çok oldu böyle yine aynı sorun oldu sonra bilgisayar restart yaptı windows açılınca bir uyarı çıktı "BLUE SCREEN !"
Sanırım sorun programda.. Program ekle/kaldırda yok IE 9 gözükmüyor. Başka sağlam bir temizleme aracı önerirseniz yada bir çözüm biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum.
Bu arada : Windows 7 Ultimate x64 SP 1 - Orjinal
--

Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum. Ara sıra başlat çubuğu sanki ikonların üstünde mouse varmış gibi kalıyor. Şuanki gibi..
Sanırım resim daha açıklayıcı olur.

sosyalik
24-07-2011, 14:46   |  #2  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj

Internet Explorer 9'u kaldırma:http://windows.microsoft.com/tr- ... internet-explorer-9

O ikon sorunu da yaptığınız temadan kaynaklanıyor olabilir.

Karub
24-07-2011, 14:55   |  #3  
Karub avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,652 mesaj
Alıntı: sosyalik  
Internet Explorer 9'u kaldırma:http://windows.microsoft.com/tr- ... internet-explorer-9

O ikon sorunu da yaptığınız temadan kaynaklanıyor olabilir.

IE için yardımcı oldunuz teşekkürler. Basit bir detayı atlamışım orda yazıyormuş zaten :)
--
Tema orjinal tema sadece ufak bir program ile logoyu değiştirdim. Fakat öncedende oluyordu bu sorun.. Oturumu kapatıp açınca düzeliyor ne hikmetse

Son Düzenleme: Karub ~ 24 Temmuz 2011 14:57
Karub
24-07-2011, 15:01   |  #4  
Karub avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Dediğiniz gibi o başlat ikonunu orjinalini yaptım sorun şimdi yok.. İleryen zamanlarda olacak mı bakalım..