Biri internet habersiz Sözleşme (Acil)

yasar1988
16-11-2011, 12:35   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
92 mesaj

Arkadaşlar dün babamı telden aradılar. İnternete 55 tl ödüyorsunuz artık 45 tl ödeyeceksiniz demişler yarın sözleşme gelecek demişler bugün sözleşme geldi babam imzaladı ama kimlik fotokopisi gerekiyormuş olmadığından vermedi. Ama biz bunu babam sözleşmeyi imzalayıp elimize alana kadar ttnet sanıyorduk bu yüzden sormadan imzaladı babam. Şimdi babam bu sözleşmeyi iptal ederiz diyor sözleşmede şu kadar kullanacaksınız diye bir madde yok. Bunu sorunsuzca iptal edip tekrar ttnete geçebilirmiyiz. Nasıl olur para talep ederlermi, tekrardan ttnete başvuru gerekirmi yardımcı olun lütfen?

sameteren1234
16-11-2011, 13:03   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
37 mesaj

Aynı olay banada oldu fakat o sözleşmede kullanm süresinin olması lazım.Bizimki 2 yıllık modem felan da verdiler ttnetten çıkınca ben 2 yıl dolmadan çıkarsam 360 tl ödemem gerek o yüzden bekliyorum.Eğer sözleşmede kullanım süresi yoksa sözleşme iptali için biriye başvur ve ttnet e tekrardan gir.

yasar1988
16-11-2011, 13:15   |  #3  
OP Üye
92 mesaj

kullanım süresi ile ilgili birşey yazmıyor daha 1 saat oldu imzalanalı kimlik fotokopisi gönderilmedi şuan ttnetden çıkmış olmuyoruz herhalde abonelik başlamamşıştır arasak direk iptal ederlermi?

sLayer31
16-11-2011, 14:54   |  #4  
sLayer31 avatarı
Üye
92 mesaj

1 hafta deneme süresi olması lazım. 2 gün kullandıktan sonra kopmalar oluyor memnun değilim ve iptal ettrmek istiyorum de fax numaralarını iste. hizmetten memnun kalmayıp 1 haftalık itiraz hakkımı kullanmak istiyorum gibi bi manada dilekçeyi o noya faksla. faks iletisini sakla. ayrıyeten faxı çektikten 1 gün sonra arayıp faksın birimlerince incelenip incelenmediğini kontrol ettir sonrada ttnete git sözleşmeli netini al bedava modemide naparsan yap ;)

yasar1988
16-11-2011, 15:54   |  #5  
OP Üye
92 mesaj

dostum daha abone olmadık sadece sözleşme imzalandı bugün kimlik fotokopisi lazımmış göndermedik o olmadan abonelik başlamıyor galiba. modemimiz var zaten şuan ttnetten internete bağlıyız. herhalde onlar babamın kimlik fotokopisi ile ttnetten bizim adımıza ayrılıp kendilerine bağlayacak. birde işlemler  daha başlamadan arasak işlemleri durdururlarmı, netimizde kesilme olurmu bu durumda, ayrıca ücret istemezler herhalde.