Biri lütfen yardım etsin pardusla ilgili!

karizmaqarizma
01-07-2011, 05:50   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

Selamlar, ben pardusu indiriyordum 5 saat bekledim ve sonunda indirme bitmek üzere idi, 0 saniye kaldı gözüküyo ama bir türlü bitmedi, 1 saat daha bekledim yine indirme tamamlandı gözükmüyor! 0 saniye içinde açılacak diyor ama indirme bitmiş değil şu an bilgisayarı kapatırsam ne yapcam, crdownload dosya türü gözüküyo, biri bir çare göstersin pardus 2011 indiriyodum tamamlanan 1.7 gb dosya ama ibitmedi gözüküyo, bu pardus'u çalıştırmak için ne yapabilirim, çalışırmı? Tarayıcım google chrome 12, işletim sistemim win xp, ekran kartı: 256 mb, ram :512 mb, lütfen HEEELLLLLLPPP MMMMEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!  Ağlıyor Ağlıyor   Ağlıyor !!!
!!! Üzgün Şok olmuş

Son Düzenleme: karizmaqarizma ~ 01 Temmuz 2011 05:52
sah1n
01-07-2011, 10:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

Aslında böyle büyük boyutlu indirmelerde flashget veya idm kullanman gerekir eğer windosun kendi indirmesiyle indirdiyse yapacak bişey yok.

devgezegen
01-07-2011, 10:23   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
66 mesaj

İndirme işleminizi yaparken Mozilla Firefox veya İnternet Explorer önerebilirim Google Chrome bazen hata yapabiliyor bu konularda. Ayrıca İnternet Download Maneger ile indirirseniz daha hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Linux işletim sistemleri hemen her sistemde çalışabilmektedir. Sizinkindede rahatlıkla çalışabilir.İyi Çalışmalar...

Rabbit
01-07-2011, 10:47   |  #4  
Rabbit avatarı
Üye
88 mesaj

Hayır beyler oyun için her zaman en iyisi torrent programlarıdır.Tek linkte bütün partları indirebilirsiniz.Ve 6 gb oyunu 2mbps hızlı internetinizle 2.5 saatte indirir.Sen çok yavaş indirmişşin.5saat için beklenirmi git orjinal al daha iyi.

karizmaqarizma
02-07-2011, 03:40   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
112 mesaj

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar :D, tamam idmyi indirdim onla deniyorum bilgisayarımda çalışacağına sevindim.  Rabbit kardeş de benim pek işim yok zaten her gece 7 saat internet başındayım bari indireyim dedim :D, cd siparişi ile getirseler bi de eskiden öyle bir şey varmış ama şimdi sadece indirme var maalesef, köydede pardus cd'si yok :D hepinize çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ! Allah hepinizden razı olsun :DDD Beğendim Ağzı kulaklarına varıyor

Son Düzenleme: karizmaqarizma ~ 02 Temmuz 2011 03:43