Bitdefender Total Security 2018 5 cihaz 1 yıl

bluviaggiatore
18-02-2018, 16:15   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 5
81 mesaj

herkese merhaba 

bitdefender total security 2018  1 yıl , 5 cihaz için 75% indirimli link tanıtımı mail adresime geldi , faydası olur almak isteyenler için şu an bitdefender tr deki fiyatı 333.94 TL 

açılan sayfada get deals e basmanız yeterli . 

Bitdefender Total Security 2018 5 cihaz 1 yıl 97 TL

Son Düzenleme: bluviaggiatore ~ 18 Şubat 2018 16:16 Neden:
aslanmestan
19-02-2018, 10:33   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
20 mesaj

12 tl ye trend micro aldım 1 yıl 3 pc canavar gibi koruyor gartner raporlarında da hep birinci 100 tl vermeye gerek yok crypto koruması da web koruması da iyi

cleverman
20-02-2018, 14:23   |  #3  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

Tavsiye edebileceğim tek ürün Comodo Internet Security'dir.

Ayrıca ekstra güvenlik için Restore Rx ve Rollback Rx'i tavsiye ederim.

Üç ürün de bedavadır ve en iyileridir.

Benim bütün bilgisayarlarımı Comodo Ürünleri ve Restore Rx korur.

Comodo Ürünleri + Restore Rx kombinezonu mutlak güvenliktir.

Diğer taraftan Comodo'nun Android için de harika ürünleri var.

İsterse ücretli olsun Comodo Ürünleri ve Restore Rx varken diğer ürünleri asla kullanmam.

Mesele zararlı yakalama performansı değildir, antivirüsler ile asla güvenlik sağlanamaz.

Comodo ile Kaspersky arasında %2.5'luk bir zararlı yakalama farkı vardır. Kaspersky de ancak zararlıların %45'ini tespit edebilir ki bu çok düşük bir rakamdır.

Geriye kalan %55 ne olacak diye düşünmek lazım!

Kaspersky, Bitdefender, Eset, Avast gibi firmalar başarılı olsalardı, bugün kimseye virüs bulaşmazdı.

Hiçbiri Wannacry'ı bile durduramadılar. Dünya zararlıdan kırıldı.

Hacker'lar dünyaya bir zararlı yaymadan önce zararlılarını bütün antivirüs testlerinden geçirirler.

Önemli olan sistemleri hackerproof ve malwareproof hale getirmektir. Yani hacker giremez, zararlı bulaşmaz hale getirmek.

Bunu da en iyi Comodo IS ve Restore Rx ikilisi başarır.

Diğer taraftan üzerinden para kazandığınız bir sorunun bitmesini istemezsiniz ama Comodo Ürünleri ücretsizdir. Bu yüzden güvenlik konusunda samimi bulduğum tek firma Comodo'dur.

Sizlere tanımadığınız kişilerden gelen email'leri, email eklerini açmayın, tanımadığınız kişilerden gelen mail'lerdeki link'lere tıklamayın, bilmediğiniz website'lerine girmeyin, yabancı flash bellekleri, taşınabilir HDD'leri ve DVD'leri sistemlerinize bağlamayın, parolalarınızı sürekli değiştirin, bütün yazılımlarınızı sürekli güncelleştirin gibi tavsiyelerde bulunan güvenlik şirketlerinden uzak durun ve onlara şunu söyleyin: "Sen ne işe yararsın be, dostum? Bilgisayar ve internet kullanmayı da bırakalım mı?"

Comodo Ürünleri ve Restore Rx/Rollbac Rx ile bu sorunları yaşamazsınız ve dijital ortamda tamamen özgür ve güvendesiniz.

Size kalan tek şey Comodo'yu çok iyi konfigüre etmek ve bir yapay zeka gibi kullanmaktır...

cleverman
20-02-2018, 14:51   |  #4  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

"Güvenlik ya vardır, ya da yoktur. Azı çoğu olmaz, varı yoğu olur..."

Cleverman

Lutfican
08-03-2018, 11:15   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
214 mesaj

Ben de son üç yıldır Trend micro kullanıyorum ve çok memnunum.