Blog Sayfalarım

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
theironman
26-06-2006, 01:56   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Artık blog tutmak yaygın bir iş halini aldı günümüzde; ben de bu olaydan fazla uzak kalamadım ve zaten yazmayı seven ben sık sık güncellemeye çalıştığım bir blog yarattım ve içinde benim düşüncelerim ve bazı güzel fıkraların olduğu güzel bir blog çıktığı kanaatindeyim; arada bir bloguma bakmanızı tavsiye ediyorum; sonuç olarak yapmanız gereken sadece 'okumak'; yazması da benden; çok gerekli gördüğünüzde yazılarıma yorum yapmanız da mümkün, blog sitesi buna olanak tanıyor; hepinizi bekliyorum...

Not: Benim yazılarımı Chip forumunda takip ediyorsanız; birçok yazıyı daha evvel okumuş olduğunuzu farkedeceksiniz; şaşırmayın...

Raziel
04-07-2006, 02:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
936 mesaj

bazen blogcu.com u açarken ciddi sorun yaşıyorum, son günlerde oluyor özellikle nedenini bilmiyorum, msn spacede de blog tutulabilir aslında daha göz önünde.

theironman
17-07-2006, 00:06   |  #3  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Blog sayfalarımı yeniledim arkadaşlar; artık kategoriler halinde karşınızda olacak; eleştiri ya da önerisi olanları her zaman dinlemeye hazırım.