Blog tutuyor muyuz?

TuncaBozkurt
21-08-2006, 12:51   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

madem gereksiz tutmayın o zaman.sizi tutun diye zorlayan yok zaten.gereksiz değil diyenler tutar.

Üzüm
21-08-2006, 12:58   |  #27  
Yeni Üye
40 mesaj
tuncab
madem gereksiz tutmayın o zaman.sizi tutun diye zorlayan yok zaten.gereksiz değil diyenler tutar.
Fakat zannediyorum ki blog tutuyorum hoş bir uğraş demek serbest ise blog tutmuyorum saçma bir uğraş demek de yine serbest olmalıdır. Aksi demokrasi inancına ters düşer. :)

Elegost
21-08-2006, 14:53   |  #28  
Yıllanmış Üye
130 mesaj
Üzüm
tuncab
Fakat zannediyorum ki blog tutuyorum hoş bir uğraş demek serbest ise blog tutmuyorum saçma bir uğraş demek de yine serbest olmalıdır. Aksi demokrasi inancına ters düşer. :)
Ac.. Üzüm vermiş zaten gerekli yanıtı daha da tartışmaya gerek yok [:I]

TuncaBozkurt
21-08-2006, 18:47   |  #29  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

ben zaten ne söyleyip ne söylemediğinize karışmıyorum.madem siz istediğinizi "demokrasi" çerçevesinde söyleyebiliyorsunuz.o zaman benim de fikirlerimi açıklamam demokrasiye uygundur.hatta forum kurallarına da uygun olduğu için böyle bir şeyi

tuncab'dan alıntı:

Fakat zannediyorum ki blog tutuyorum hoş bir uğraş demek serbest ise blog tutmuyorum saçma bir uğraş demek de yine serbest olmalıdır. Aksi demokrasi inancına ters düşer. :) )

dile getirmeniz bile saçma.

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 21 Ağustos 2006 18:48
theironman
21-08-2006, 18:57   |  #30  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Arkadaşlar, blog konuşuyoruz, burayı da tartışma yerine çevirdiniz. Blogu olan yazsın, olmayan yazmasın kardeşim, her konuda da tartışma olmuyor artık.

Üzüm
22-08-2006, 21:02   |  #31  
Yeni Üye
40 mesaj
tuncab
ben zaten ne söyleyip ne söylemediğinize karışmıyorum.madem siz istediğinizi "demokrasi" çerçevesinde söyleyebiliyorsunuz.o zaman benim de fikirlerimi açıklamam demokrasiye uygundur.hatta forum kurallarına da uygun olduğu için böyle bir şeyi
tuncab'dan alıntı:

Fakat zannediyorum ki blog tutuyorum hoş bir uğraş demek serbest ise blog tutmuyorum saçma bir uğraş demek de yine serbest olmalıdır. Aksi demokrasi inancına ters düşer. :) )

dile getirmeniz bile saçma.
Ben size, yahut fikrinize kasıt içeren bir söz sarfetmedim, umarım etmemişimdir daha doğrusu. Sadece bir hakikat tebarüz ettirdim. Bu konuda blog tartışılıyorsa eğer - ki elvis32 beyin beyanatına göre öyle - bir kişi blog'lara karşı menfi bir fikir belirtebilir. Tartışmak budur, bir konuda farklı düşünceleri susturamazsınız, aksi faşizmdir. Eğer burası bir forum ise bunlar olmak zorundadır. Zira forumun kelime anlamı tartışma alanıdır, tartışmak ta birbirine karşıt düşünceleri karşılıklı savunma demektir.