Blog Yazarak Para kazanma konusunda bilgisi olan..

ayzeff
27-07-2011, 01:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Şu anda google adsense ile ilgileniyorum. Artık internetten para kazanma konusuna kendimi vermiş durumdayım. Bundan sonra blog yazarak para kazanmakkararı aldım. Bu kararı almamda internette binlerce insan para kazanıyor ve birçok arkadaşımda aynı şeyi söylüyor. Türkiye'nin yarısı internet kullanıyor bana gayet mantıklı geldi. 

En sonunda blog yazarak kazanma konusunda şurdaki :( BAKINIZ) kaynağı almaya karar verdim...

Denemek lazım dedim.

ekran kartı
27-07-2011, 08:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Öncelikle şunu söyleyeyim. İnternetten para kazanma fırsatını size vermezler bu fırsatı sizin yakalamanız lazım.

Ayrıca internetten sözde para kazanmayı anlatan kitapların hepsi para tuzağı. Adam o kitabı 50 TL'ye 100 kişiye satsa aklımı seveyim aklımı diye dolaşır. İçinde ne mi yazıyor Google'da ufak bir aramayla karşınıza çıkan şeyler. Web sitenizde adsense, analytics gibi hizmetleri kullanın diyor. Bilmiyor muyduk yani?

Bir şeyler yazarak para kazanmak o kadar kolay değil. Güzel bir site açar, özgün içerik barındırırsanız ve reklam da alırsanız para kazanmaya başlarsınız. 

Büyük rakamlar kazanmak herkesin harcı değil. Örneğin internette sayısız reklama tıklayarak para kazandırdığını söyleyen site var. Zamanında ben de internetten para kazanmanın kolay olduğunu düşünüp denemiştim ve bir sitede saatlerce reklamları tıklamıştım. 0.06 dolar kazanmıştım ve para çekme limiti yoktu. 0.06 doları Paypal hesabıma çektim ve hesabımda 0.06 dolar hala var. :) 1 hafta uyumadan tıklarsam sanırım 5 dolar kazanırım. :)

dasti
27-07-2011, 16:23   |  #3  
dasti avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,963 mesaj
Alıntı: ekran kartı  
Öncelikle şunu söyleyeyim. İnternetten para kazanma fırsatını size vermezler bu fırsatı sizin yakalamanız lazım.

Ayrıca internetten sözde para kazanmayı anlatan kitapların hepsi para tuzağı. Adam o kitabı 50 TL'ye 100 kişiye satsa aklımı seveyim aklımı diye dolaşır. İçinde ne mi yazıyor Google'da ufak bir aramayla karşınıza çıkan şeyler. Web sitenizde adsense, analytics gibi hizmetleri kullanın diyor. Bilmiyor muyduk yani?

Bir şeyler yazarak para kazanmak o kadar kolay değil. Güzel bir site açar, özgün içerik barındırırsanız ve reklam da alırsanız para kazanmaya başlarsınız. 

Büyük rakamlar kazanmak herkesin harcı değil. Örneğin internette sayısız reklama tıklayarak para kazandırdığını söyleyen site var. Zamanında ben de internetten para kazanmanın kolay olduğunu düşünüp denemiştim ve bir sitede saatlerce reklamları tıklamıştım. 0.06 dolar kazanmıştım ve para çekme limiti yoktu. 0.06 doları Paypal hesabıma çektim ve hesabımda 0.06 dolar hala var. :) 1 hafta uyumadan tıklarsam sanırım 5 dolar kazanırım. :)

Aynen ekran kartı arkadaşıma katılıyorum çok doğru söylemiş. Biz de denedik yaşadık bunları ve kazanana kadar bir yılmı geçer iki yılmı geçer kim bilir artık. İnternetten en güzel parayı bu tarz şeylerle insanları kandırarak kazanıyorlar zaten.  En basitinden mailine gelen reklamları ve anketlere katılmanı isteyen bir web sitesi aldığı reklamlardan uçuk paralar kazanıyor ama senin yaklaşık 1 milyon defa tıklaman gerektiğinde sana üç beş kuruş veriyor kendi o zamana kadar çoktan köşelik oluyor. O yüzden yol yakınken sana bir tavsiye de buluniyim farklı işlere el at başkalarını zengin etme :)

testmans
28-07-2011, 00:45   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
63 mesaj

ayzeff,  sen xticaret ürünleri satmaya çalışıyorsun ama bunu yapan binlerce kişi var malesef onlar çok profesyonel ve bu işi iyi biliyorlar. google da para kazan yazıldığında ilk sayfayı onlar kaplamış kazanıyorlar mı? evet kazanıyorlar bir ara bende çok uğraştım birkaç ürün sattım ama onlarla baş edilmiyor birbirlerine link vermiş ve google ı esir almışlar sanki eğer uğraş olarak blog yazacaksan olabilir ama para kazanma kitabı satmak için blog yazacaksan çok fazla rekabet var haberin olsun ve yolun açık olsun.

mozant
26-07-2012, 16:31   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

Ben sizin kadar karamsar değilim. Çaba gösterir, doğru stratejileri uygular ve sabrederseniz sonuç alırsınız. Para kazandırma kitlerinde anlatılan yöntemler hep aynı , ancak kandırmaca değil. Sizin söylediğiniz gibi bu adamlar bu işten para kazanabiliyorsa, aynı yöntemlerle herkes kazanabilir. Bence burada asıl sorun hemen zengin olmayı beklentisi ve kısa sürede sonuç alamayınca pes etmek.

hkirsan
26-10-2021, 09:42   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

İhtiyacınız olan şeyler iyi optimize edilmiş bir blog, verimli içerik üretebileceğiniz bir kategori ve istikrar. Bu üçü bir araya geldiğinde para kazanmak için birçok seçenek de çıkıyor önünüze. Adsense, bu seçeneklerden en popüleri ve yerine göre en çok kazandıranlarından biri. Onun dışında kendiniz de reklam anlaşmaları kovalayabilir, tanıtım yazısı ve backlink satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitenize düzenli olarak içerik üretmek ve oturmasını beklemek. Daha sonra https://www.blogacmak.com/blog-yazarak-para-kazanmak/ adresindeki yollara göz atabilir ve blog yazarak para kazanma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.