bluetooth sorunu acilll yardım

typerrr
07-01-2009, 20:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var eskiden kullanmakta oldugum creative cb2436 marka bir bluetooth um vardı ve bunu xp sonradan tanımamaya başladı kök hub olarak görmeye başladı bende bozuldugunu sanıp yeni bir tane daha aldım yalnız aynı sorun bundada olunca ben sorunu  sistemden oldugunu anladım denemediğim birşey kalmadı bu sorun ile 3 aydır ugraşıyorum ve artık canıma tak etti ve sizlerden bu sorunu çözmeme yardımcı olmanız için ricada bulunuyorum   bilgisayarımda usb donanım olarak sadece taşınabilir bellegimi ve yazıcımı çalıştırabiliyorum usb artık iphone telefonumu bile tanımıyor bunun nedeni ne olabilir sizce xp yi update ettim sürücülerimi güncelledim ama yok işte olmuyor bios ayarlarımı en güncel hale getirdim usb 2.0 için bios ayarlarımı yaptım genede sorun devam ediyor ve buda benim canımı sıkıyor sistemim şundan ibaret

windows xp professional sp3
AMD ATHLON 6000 X2 3,1GHZ
2 GB RAM DDR2 667
NVIDA GEFORCE 9600 GT
ABİT 940 PIN ANAKART KN9 SLI
160 GB 7200 RPM SEAGETA

typerrr
07-01-2009, 20:56   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

ZATEN NE OLDUYSA SP3 Ü KURDUKTAN SONRA OLDU SORUNLAR YAŞAMAYA BAŞLADIM SP3 Ü KURDUM UPDATE EDİP GÜNCELLEDİ VE SORUNLAR OLUŞTU

typerrr
08-01-2009, 11:49   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj

kimse yardımcı olamadı ama sorunum sp3 den kaynaklandıgını anladım ve sp3 ü kaldırdım ve usb aygıtlarım normale döndü ama sp3 ün neden böyle bir soruna yol açtıgını halaa anlamış degilim

Mustafa Deniz
08-01-2009, 12:05   |  #4  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj

Aynı problem bendede var ama sp3ü kaldırmaya cesaretim yok Gülümseme
Bende farkettim sp3den önce çokda iyi çalışıyordu. eğer reklama girmezse bu cihazı tavsiye ederim çok güzel hem bluetooth hem usb bellek(2gb) markası Deeppack fiyatı da uygun ben 25 ytlye almıştım

typerrr
08-01-2009, 15:14   |  #5  
OP Taze Üye
11 mesaj

sp3 ü hiç korkmadan kaldırabilirsin ben kaldırdıktan sonra hiçbir sorun yaşamadım çünkü herşey gayet güzel çalışır durumda ve tabiki bluetooth umda

skywalker06
11-08-2009, 00:54   |  #6  
Yıllanmış Üye
157 mesaj

arkadaslar benımde basım servis pack 3 ile belada..benımde bluetooth calısmıyor..ya bu zıkkım sp3 silinemiyorda..ne yaptıysam olmadı..microsoft un derdi ne anlamıs degılım..ya bence bu gene mikrosoft un tekelleşme planının bir parcası..düşünün birkere yamaların bilgisayarı daha kullanıslı hale getirmesi gerekirken daha zararlı yapıyor..hemde ms bunu düzeltmek için bir yama daha cıkarmıyor bile..sp3 de silinemıyor..gelde paranoyak olma işte şimdi..ya bu sorunun cozumunu bilenler lutfen bana bir mail atsın adresim [email=hismail06@hotmail.com]hismail06@hotmail.com[/email] saolun varolun..