Bluetooth Sorunu Ciddi Bİr SOrun Galiba!

Banned
20-11-2008, 19:40   |  #1  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
361 mesaj

CoolMerhaba arkadaşlar benim bluetooth ile ilgili bir sorunum var bluetooth sürücüsü düzgün yüklü diğil ve ben kaldıramıyorumDeli "Aygıt kaldırılamıyor aygıt bilgisayarın önyüklemesinde gerekli olabilir diyor" Sistem geri yükleme de sorunumu çözmedi format atalı 1 hafta filan oldu sistemde güncel antivirüste yüklü ve ayrıca Scsi driver ında da benzer hata var ben bu hatayı nasıl giderebilirim!!!Format atmak istemiyorum!!!Şok olmuş Yardımcı olun lütfen
Aşağıda ayrıntılı resim var!!!YArdımcı olursanız sevinirim...
[/URL]
[URL=http://img210.imageshack.us/my.php?image=bt2ax6.jpg]

Son Düzenleme: Banned ~ 20 Kasım 2008 19:48
Fatih_ARMAĞAN
20-11-2008, 19:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj

güvenli kipte açıp önce aygıtı devre dışı bırak deyip kaldırmayı deneyin.

bilgisayarını yeniden başlatın..

bluetoth kurarkende bluetoth cihazını program isteyene dek bilgisayara takmayınız program cihazı algılama kısmında iken takınız..

scsı driver ı içinse anakartınızın cdsini yerleştrip sata ide/sata ve chipset sürücülerini tekrardan yükleyiniz.

Son Düzenleme: Fatih_ARMAĞAN ~ 20 Kasım 2008 19:55
Banned
21-11-2008, 16:23   |  #3  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
361 mesaj

arkadaşım dediğini yaptım ama olmadı ayrıca scsi driver dediği daemon toolsun sanal cd sürücü driverı yani benim scsi aygıtım yok!!1ÜStelik güvenli kipte de kaldıramadım!!!

Fatih_ARMAĞAN
22-11-2008, 12:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj

SCSI aygıtın olmasına gerek yok bir çok anakartın raid denetleyicisini o şekilde Algılar PC SCSI/Raid denetleyicisi die..

Bluetoth aygıtını çıkartıp Yüklemiş olduğun tüm bluetoth yazılımlarını silip
nilgisayarı yeni baştan başlatıp bluetoth u takmadan yazılı yükleyin ve yazılımın istediği zamanda Bluetoth u takıp deneyin.

Banned
22-11-2008, 14:04   |  #5  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
361 mesaj

sakarboy arkadaşım dediğini zaten önceden yapmışım İVt BLuesoleil programı hata veriyor,btnetwork.sys dosyasında ;zaten başka çözüm kalmadı FORMAT ATCAM ama ben bu sorunun sebebini sölemedim,Ne zaman makineye bir antivirüs prg kurdum ,sorun o zaman başladı ,Eset,nod32,avira,kaspersky,mcafee xp cdsindeki dosyaları bilke virüs olrak görüyor zaten bi daha antivirüs falan kurmıycam Deep Freeze kurmayı düşünüyorum,konunun yeri burası değil biliyorum,ama Eset nod32 linkinfo.dll yi sildiğinden beri herhangi bir dosyada  sağ tuş tıklayınca Gönder menüsü çalışmıyor(3/5 i disket/cd sürücüsü/e-posta/bt gibi)