BMW tasarımı oyun canavarı!

CHIP Online
16-12-2009, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

BMW tasarımına hasta olanlar için, BMW'nin tasarım ofisinden inanılaz bir PC : Mesh 7...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/bmw-tasarimi-oyun-canavari_17056.html

Resimlerle: BMW'den; büyüleyici: EfficientDynamics Vision!

Amerika'da başarılı olan ve kendisine has kasa tasarımları, uç noktada sistemleriyle oyuncuları hedef alan Alienware, başka ülkeleri ve markaları da etkiledi.

İngiliz bilgisayar üreticisi Mesh, Alman tasarımcıların Thermaltake için tasarladığı bilgisayar kasasını aldı ve içini güçlü donanım özellikleriyle doldurdu. Mesh bu bilgisayarı uç noktada bir DirectX 11 oyun bilgisayarı olarak tasarladı.

Mesh 7'nin donanım özellikleri arasında 2.66GHz Intel Core i7-920 dört çekirdekli işlemci, üç kanal konfigürasyonunda 6GB 1666MHz DDR 3 bellek, Asus P6T SE anakart ve AMD ATI Radeon HD 5970 çift GPU ekran kartı yer alıyor.

Dahası da var, Windows 7 Home Premium işletim sistemi, 64GB Samsung Solid State Disk üzerine kurulu geliyor. Bunun yanında 1TB 3Gb/s Sata sabit disk, Blu-ray sürücü ve DVD yazıcıya sahip.

Oyuncular için tasarlanan bu bilgisayar için Razer Arctosa klavye ve Razer Copperhead fare seçilmiş. Bütün bu özelliklere sahip, BMW tasarımıyla göz dolduran Mesh 7'nin İngiltere fiyatı 2699 pound. Türk Lirası olarak yaklaşık 8000 TL ediyor.

Tüm konu: BMW tasarımı oyun canavarı!

İzleyin: BMW ve Microsoft el ele

Resimlerle: BMW'den; büyüleyici: EfficientDynamics Vision!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin rüya oyun PC'nizde ne farklı olurdu?

_hEro
16-12-2009, 13:01   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

O kasa tamamıyla değişik olurdu.O ne öyle hiç sevmedim.

Basic21
16-12-2009, 23:33   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
98 mesaj

O kasayı ben tasarlamış olsaydım fiyatı en fazla 2000TL olurdu.Çift GPU ekran kartının yerinde Gigabyte marka sessiz(fansız) Nvidia ekran kartlarının en yüksek modeli olurdu fiyatı 250TL.Corsair 550 Watt güç kaynağı olurdu.1 TB Seagate Harddisk olurdu.4 GB DDR-3 Ram olurdu.32 nm 3.4 GHZ dört çekirdek Core i7 işlemci olurdu.İki tane Asus DVD player olurdu.Bu donanım 1.5 sene sonra sıfır kasayla birlikte almayı düşündüğüm bilgisayar.O günün fiyatı 1000 Dolar.Bence beklemeye değer.İsteyen dikkate almasın bu benim kendi hayalim.

bwhiteb
16-12-2009, 23:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,354 mesaj

farklı olmayı sevenler için bir kasa tasarlanmış..ancak 8000TL çok fazla..