Bookmark bölümü moderatörü ?

MFBYazilim
19-02-2013, 10:16   |  #1  
MFBYazilim avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
27 mesaj

Herkese merhabalar ;

Bookmark bölümünde bir konu açtım ancak hala onaylanmadı. Bölüm moderatörü en son 2008'de giriş yapmış durum böyle olunca kiminle iletişime geçeceğimi bulamadım. Sorunum konusunda bilgilendirme yapabilecekler varsa memnun olurum . 
Teşekkürler.

Serkan Karadaş
19-02-2013, 23:05   |  #2  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

"Bookmark bölümünde üyelerimiz kendi beğendikleri sitelerin isimlerini ya da kendi kişisel sitelerini paylaşırlar. Ancak foruma yeni üye olan ve mesaj sayısı olmayan ya da yetersiz olan üyelerimizin bu paylaşımları diğer üyelere tarafımızca ulaştırılmaz. Çünkü buraya sadece reklam yapmak için gelenler de oluyor ve bunun önüne bu şekilde geçiyoruz.

Buraya açılan her konu başlığı onayımıza tabi olduğundan, konuyu açan üyemiz dışında modere edilmediği için bu konu diğer üyelerimizce görülemez. Ortada bir sorun olmadığı takdirde de ben ve diğer yetkili arkadaşlarımız konularınızı paylaşıma açacaklardır."

@MFBYazilim,
dün bir bugün iki.

MFBYazilim
20-02-2013, 09:11   |  #3  
MFBYazilim avatarı
OP Yeni Üye
27 mesaj

Dün bir bugün iki değil. Amacım reklamda değil, kendi blog'um felan zaten değil .Verdiğim cevaplar doğrultusunda forumunuzdan bir cevap gelmediği için böyle bir soru sordum. Eğer incelerseniz mesajlarımı bugüne kadar herhangi bir çıkar söz konusu olmadığını görürsünüz. 

@Serkan Karadaş ; bu agresif cevabın sebebini anlayamadım doğrusu.

Tavsiye ; buraya yazdıklarınızı sabit konu başlığı altında Bookmark bölümünde de yazarsanız herkes için yararlı olacağına eminim.

Cevap için teşekkürler.

Son Düzenleme: MFBYazilim ~ 20 Şubat 2013 09:12
Serkan Karadaş
20-02-2013, 19:07   |  #4  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

sabit konudur, okumayı ihmal etmişsiniz.

https://www.chip.com.tr/forum/One ... kuyunuz_t12365.html

MFBYazilim
21-02-2013, 09:02   |  #5  
MFBYazilim avatarı
OP Yeni Üye
27 mesaj

Bakmasına baktımda oradaki mesaj sayınız yetersiz kısmından bir anlam çıkaramadım demek istiyorum. Yani bir sınır varsa belirtilmeli. Ben orda mesaj sayısı yetersizi baz aldığımdan dolayı açtım. Neyse teşekkürler.