BoostSpeed 3 sorunu yardıma ihtiyacım var

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
NeCOo
23-09-2006, 12:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Herkese merhaba;

Temmuz ayında verdiğiniz dvd'nin içindeki bu programı yükledim. Daha sonra programı çalıştırdım((registry'i temizledim, high performans için ayarları yaptım vs)).
Her şey çok güzel buraya kadar fakat daha sonra programı kapattığımda artık sürekli olarak windows installer kendi kendine açılıyor ve "Windows Symantec Silent Security'yi yapılandırıyor" diyor ve daha sonra .msi uzantılı bi database dosyasını istiyor.((adını tam hatırlamıyorum))

Masaüstündeki herhangi bi şeye sağ tıkladığım, explorer açtığımda çıkıyo. Bu çok sinir bozucu bi durum gerçekten.

Boostspeed'i silip Sistem geri yükleme yaparak sorunu hallettim ama ben her iki programı da kullanmak istiyorum.
Bunun için ne yapmam gerekiyor Yardım edebilirseniz çok sevinirim..

Son Düzenleme: NeCOo ~ 23 Eylül 2006 12:40
Recep Baltaş
23-09-2006, 14:22   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Program antivirüs yazılımınız ile çakışıyor.İkisinden birini tercih edeceksiniz.

NeCOo
23-09-2006, 20:23   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

elimdeki bu 2 lisanslı ürünü kullanma şansım yok mu şimdi. Peki Symantec yerine bu programla hangi virüs programı çalışır tekrar alsam? bi bilginiz var mı??

bir de bazı uygulamaların setuplarında şu uyarı olur " varsa açık olan virüs programınız kapatıp öyle devam edin" die. Bununla bi alakası olabilir mi? denemek lazım tabi ama işe yarar bi yolmudur bu??

Son Düzenleme: NeCOo ~ 23 Eylül 2006 20:25
Recep Baltaş
23-09-2006, 20:34   |  #4  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Herhangi bir program denemediğim için bilemeyeceğim ama ben Kaspersky kullanıyorum.

NeCOo
01-10-2006, 16:52   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

Sorunumu uzun uğraşlar sonunda çözdüm. Windows installer'ın üzerine yoğunlaşmıştım ki, windowsun kendi sitesinde "Windows Install Clean Up" diye bi program buldum. Windows Installer'daki yüklü programların bilgilerini kaldırmaya yarıyor kısaca. Oradan "Symantec Antivirüs"ü kaldırdım ve sorun çözüldü. Şu anda her iki programı da kullanabiliyorum.

Buna benzer sorun yaşayan arkadaşlara da yardımcı olabilir diye paylaşmak istedim.

viking20
01-10-2006, 17:44   |  #6  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

tebrk. ederim,fakat bu konuyu bir de WindowsXP de verin öğrenilsin/duyulsun burada kıyıda köşede kalmasın.Zaten biraz da oraya ait.

Son Düzenleme: viking20 ~ 01 Ekim 2006 17:46