[DONANIM] Boş görünen dosya

HPQ-User
16-09-2012, 14:13   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Merhaba resimlerim dosyasında bulunan resimler maalesefki gorunmemekte acıldıgında bostur cıkmakta fakat secenekler bolumune gırdıgımde ıse fakat 7.2 gb lık bolumun dolu oldugunu gormekteyım. Daha once bılgısayarıma gıren bır vırus nedenıyle bılgısayarım boye olmustur. ınternetten yapabılecegım ucretsız yukleme yardımlarınızı beklıyorum. tesekkur ederım

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: HPQ-User ~ 16 Eylül 2012 15:56
Kapalı Hesap (128169)
16-09-2012, 17:40   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

Sisteminizi Kaspersky Anti-Virus ile taratın. Sorun çözülmediği taktirde AVG ve Avast güvenlik programlarıyla da taratın. Sisteminizde mutlaka bir güvenlik programı da bulundurun. Satın almak istemezseniz, Microsoft Security Essentials veya Avast Free işinizi görür.

duman86
30-09-2012, 14:19   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
54 mesaj

bu sorun bilgisayarınıza giren virüsün dosyaların öz niteliklerini değiştirdiğinden kaynaklanıyor.sorunu düzelttinmi bilmiyorum ama aynı sorunu yaşayanlar için yinede çözümü anlatmak isterim.

Her hangi bir klasör açıp klasör ve arama seçeneklerini açıyoruz/görünüme tıklıyoruz/korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneğindeki tiki kaldırıyoruz/uygula diyoruz.Daha sonra ulaşmaya çalıştığımız verilerin kopyasını alıp tekrar klasör ve arama seçeneklerinden görünüme gelerk korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneğine tiki ekleyip uygula diyoruz .

tüm virüs sorunlarında işe yaramaya bilir ama dolu olduğu halde boş görünen dosyalarda işe yarar...