Böyle saçmalık var mı ya?

johannastephen
25-08-2010, 01:55   |  #26  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

haklısın aslında. biz Türkler doymak bilmioruz:D ozamanda doymayız.bu bir gerçek. ama dediğin gibi telekom mantığı hız 1terabite de çıksa aynı kalır:D bu da bir gerçek.   ne zaman ki şu gsm operatörlerinin numara taşıma mevzularında olduğu gibi telekoma karşı da rekabet edebilen bir şirket çıkar ve telekom bundan zarar görmeye başlar, işte ozaman belki iş rekabete biner ve tüketici açısından şirketlerden biraz daha ılımlı sonuçlar ve sevindirici haberler alınabilir.

pcman34
30-08-2010, 19:46   |  #27  
pcman34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
728 mesaj

siz ne diyonuz bnm net komple gitti modemi çok ısınmış diye dolaba kaldırdım şimdi netteyim ama 50 kbps :) siz yine dua edin ve geceleyin modemi kapamayın :D ayrıca net hızınız düşerse arada bi açıp kapayın yükselince yine hiç kapamayın ben 50 gb yapıyorum öyle tutturunca oluyo valla ayrıca biraz baktıysanız downstream hız sınırı ve hat kaybı var bende daha önce daha yüksekti hız sınırı şimdi düştü hat kaybı da arttı öyle yazıyor airties rt 211 benim modem kendim aldım ayrıca bu ayarlanmıyor ben iş yerinde rt 205 le ayarladım şimdi düşmedi 15 gb geçtim ama düşmedi bence ayarlanırsa olabilir hız düşmemesi