Bruma'dan Mancini-Terim kıyaslaması

minimaladam
25-12-2013, 21:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
221 mesaj

Sporting Lisbon'dan 13 milyon euroya transfer edilen ve dünyanın en iyi futbolcularından biri olması beklenen Bruma son zamanlarda takımda fazla forma şansı bulamıyor. Fatih Terim döneminde transfer edilen genç yıldız Mancini ile Fatih Terim'i kıyasladı.

Portekiz basınına açıklamalarda bulunan Bruma şu anda çok mutlu olduğunu söylerken, "Takım arkadaşlarım beni oldukça sahiplendi ve benim daha kolay adapte olmamı sağladı. Bir tane de tercümanımız var. Genelde İngilizce konuşuyorum ama Türkçe dersleri de alıyorum. Türkçe konuşabilmek oldukça önemli" ifadelerini kullandı.

Mancini ile Fatih Terim'i karşılaştırması istenen genç yıldız, "İkisi çok farklı insanlar. Terim adeta babam gibiydi ve sürekli olarak benimle konuşuyordu. Mancini ise benim gelişimim için salonda yapacağım çalışmaların oldukça etkili olacağını düşünüyor. Eğer dünyanın en iyi oyuncusu olamazsam beni öldüreceğini söyledi. Bende o kalite varmış. Ben de bunun için oldukça çalışıyorum" diye konuştu.
kynk:ajansspor

Watchman
25-12-2013, 21:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
373 mesaj

Bu adam çok hızlı yalnız boş kaleye topa nasıl vuracağını bilmiyor; neyin kıyaslamasını yapıyor