Bu Dosya Nasıl İndirilir

DeePBluESeA
20-11-2007, 15:07   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
281 mesaj

mms://mms.ankebut.net/Nihat_Hatipoglu-Ruya.wmv

Arkadaşlar elimde böyle bir link var video yu adres çubuğunda enterladığımda Windows Media player açılıyor ve video yu gösteriyor ama nasıl kaydedeceğim onu bilemiyorum bana yardım edermisiniz

by_L3v1s
21-11-2007, 19:11   |  #2  
Üye
59 mesaj

arkadasım ben senın linkını denedım sanırım eksık yazmıssın bende acılmıyo. neyse çözüm olarak Flashget programına linki yazarak indirebilirsin.

DeePBluESeA
15-12-2007, 21:12   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
281 mesaj
by_L3v1s
arkadasım ben senın linkını denedım sanırım eksık yazmıssın bende acılmıyo. neyse çözüm olarak Flashget programına linki yazarak indirebilirsin.
windows media player ı aç dosya bölümünden url aç var adresi yaz gelir
BeğendimBeğendim yani link çalışıyor sorun nasıl indirebileceğim bu dosyayı
????

harek@yokki
15-12-2007, 22:16   |  #4  
Üye
93 mesaj

Windows Media Player açıldığında şu yolu izle;,
Dosya > Ortamı farklı kaydet > Hepsi bu.

Papatyasever
15-12-2007, 22:21   |  #5  
Yıllanmış Üye
448 mesaj

Dosyayı bilgisayar açıyorsa zaten indirmişsin demektir. Sadece temporary internet files (geçici internet dosyaları)'da bu dosyayı bulup farklı kaydetmen gerekli o kadar. En kolay yolunu anlatayım. İnternet explorer'ı aç. Araçlar-seçenekler tıkla. Gelen pencerede "dosya sil" sekmesine tıkla ve geçici dosyalar klasörünü boşalt. Sonra İnternet explorerda dosyayı aç ve izle. Bitince yine internet explorer araçlar-seçenekler. Bu sefer "ayarlar"a tıkla. "Dosya görüntüle" sekmesine tıkla. Açılan pencerede dosyalara sağ tıkla ve "simgeleri yerleştir-boyut" sekmelerine tıkla. En altta büyük boyutlu olan dosya izlediğin filmdir. Sağ tıkla kopyala de ve belgelerime kaydet... bu yönteni media player'ın açmadığı flv formatındaki dosyalar için de kulanabilirsin...

Son Düzenleme: Papatyasever ~ 15 Aralık 2007 22:22
zenselman
27-12-2008, 12:50   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

Hidownload programını google ile artıp bul. Programdaki url kısmına belirttiğin adresi yapıştır.
işlem tamamdır.