Bu Dosyada Değişiklik Yapabilmek İçin Everyone ...

TheSniqht
03-04-2014, 20:02   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Merhaba daha önce hiç karşılaşmadığım bir bilgisayarda bir oyun dosyaları arasında gezinirken (Taşıma/Değiştirme) gibi şeyleri kullanamadığımı farkettim! Ne Yazıkki Bilgisayarım bana bu hatayı verdi ve ne yapacağıma karar veremedim bir süre sonra bu sitede bu soruna bir çözüm bulunduğunu farkettim. (Windows7) ama benim bilgisayarım WİNDOWS 8 bu yüzden sorunuma bir çözüm bulamadım . Sırf bu hata yüzünden bu siteye kayıt oldum VB şeylerle uğraştım ve sonunda bir konu açabiliyorum . Amacım bu soruna bir çözüm bulmak ...

(WİNDOWS 8 KULLANMAMANIZI ÖNERİRİM!)

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi bir hata ve hatanın fotoğrafını alta koyacağım.

FOTOĞRAF(Resmi Eklicem Diye Çok Uğraştım ...)

Pardon Resim Neyse Birşey Olmuş Yenisini Koyuyorum.

Son Düzenleme: TheSniqht ~ 03 Nisan 2014 21:29
TheSniqht
03-04-2014, 20:19   |  #2  
OP Taze Üye
7 mesaj

Lütfen Cevaplarınızı Eksik Etmeyin

Son Düzenleme: TheSniqht ~ 04 Nisan 2014 16:50
oasman
04-04-2014, 14:05   |  #3  
oasman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
185 mesaj

Foruma resim ekleyebilmek için, önce Hızlıresim.com gibi bir paylaşım sitesine üye olup, resmi önce oraya eklemelisin ve resimin ekli olduğu sayfaya link(bağlantı) vermelisin.  

Dosya veya klasörlerin taşıma veya değiştirmesine izin verilmemesinin nedeni, dosya veya klasörlerin ait oldukları oyun veya programın çalışır durumda olamaları, olabilir.

TheSniqht
04-04-2014, 16:50   |  #4  
OP Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: oasman  
Foruma resim ekleyebilmek için, önce Hızlıresim.com gibi bir paylaşım sitesine üye olup, resmi önce oraya eklemelisin ve resimin ekli olduğu sayfaya link(bağlantı) vermelisin.  

Dosya veya klasörlerin taşıma veya değiştirmesine izin verilmemesinin nedeni, dosya veya klasörlerin ait oldukları oyun veya programın çalışır durumda olamaları, olabilir.

Hayır Bir Değişiklik Yok CD Nin Açık Olmadığınada Eminim . Daha Önceki Bir Kopyalama İşleminde (Başka CD) Hiçbir Sorun Yaşamadım Aslında CD Kullanmıyorum Deamon Tools İle Bir Oyun Yükledim Ve Crack Yapmaya Çalışıyorum . Hala Çözülmedi Yardım Edebilecek Başkası Varmı? (Zaten Taşı-Değiştir Demiyorum Kopyala Yapıştır Yapmaya Çalışıyorum)

Son Düzenleme: TheSniqht ~ 04 Nisan 2014 16:51
çhip10line
04-04-2014, 17:55   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

windows 7'de ki yöntemden bir farkı yok aslında...

başka bir konuya yazdığım cevaptan alıntı

Aşağıdaki işlemleri bir dene işe yaramazsa başka bir yoluna bakarız..

klasöre sağ tıklayıp özelliklerine gir, açılan pencerede GELİŞMİŞ butonuna tıkla...

İZİNLERİ DEĞİŞTİR butonu ile devam et..

açılan pencerede EKLE ile devam et.. 

resimde gördüğün gibi Everyone yazıp ADLARI DENETLE butonuna bas.. Everyone'ın altı çizilmiş olacak.. Tamam butonuna bas.. 

son olarak açılan ekranda tam denetim satırında izin ver kutucuğunu işaretle bütün kutular işaretlenmiş olacak.. tamam butonuna basıp.. bu haliyle bir dene bakalım

teamviewer ile bağlanıp bakmamızı istersen özelden mesaj yazarsın..

TheSniqht
04-04-2014, 18:21   |  #6  
OP Taze Üye
7 mesaj

Bu Tasımak Istedıgım Dosya Bir CD Dosyasının Icınde Sayılır Aslında .İso Yu Açtım (Deamon Tools) İle Açtım neyse O Yüzden Seçeneklerde Güvenlik Türü Birşey Yok Varsada Nerden Seçeceğimi Açıklarmısın?

çhip10line
04-04-2014, 19:09   |  #7  
Yıllanmış Üye
864 mesaj

iso olarak sanal CD sürücüsünde açtığın bir dosyada zaten değişiklik yapamazsın.. CD içeriğinin tamamını bilgisayarına kopyalamayı denedin mi? Uzaktan bağlantı ile bakalım istersen, daha kolay çözüm buluruz belki...

TheSniqht
04-04-2014, 20:50   |  #8  
OP Taze Üye
7 mesaj

Zaten CD İçeriğini Kopyalamaya Çalışıyorum Uzaktan Bağlantı Olarak Teamwiever Var Onu İndiriyorum Hemen

TheSniqht
04-04-2014, 20:52   |  #9  
OP Taze Üye
7 mesaj

İndirdim Ama Teamwiever Kullanmayı pek Sevmem daha iyi Bir Yöntemi Yokmu? Neyse Ben Karışmıyorum Açık Olduğunuz Zaman Büyük ihtimalle bakarsınız.

çhip10line
04-04-2014, 22:32   |  #10  
Yıllanmış Üye
864 mesaj
Alıntı: TheSniqht  
İndirdim Ama Teamwiever Kullanmayı pek Sevmem daha iyi Bir Yöntemi Yokmu? Neyse Ben Karışmıyorum Açık Olduğunuz Zaman Büyük ihtimalle bakarsınız.

Şuan müsaitim bağlantı için ID ve şifreni özel mesajdan atarsan bakabilirim...

TheSniqht
05-04-2014, 11:21   |  #11  
OP Taze Üye
7 mesaj

Sorun Hala Çözülmedi Yardım Edecek Yokmu? :( Başka Birisinin Sorunu 12 Dakikada Çözülmüştü Ve Oda Aynı Hatayı Alıyordu.