Bu kadar hızlı şarjı ilk kez göreceksiniz!

CHIP Online
12-06-2014, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Eminiz, tüm hayatınız boyunca bu adar hızlı şarj olan bir cihaz daha görmediniz!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bu- ... ceksiniz_47667.html

Resimlerle: Cebinizin pili çabuk bitmesin

Telefonlar gün geçtikçe akıllandı ama akıllandıkça pillerinin izin verdiği kullanım süreleri büyük oranda düştü. Haliyle uzun süre telefonla işlem yapmak isteyenler için yedek şarj üniteleri kısa sürede kendilerini gösterdiler. Birçokları tarafından sıklıkla kullanılan bu ekstra güç kaynakları, pili ölen telefonları kısa sürede kendilerine getirmekle meşhurlar.


Pek tabi telefon ve tabletlere harici olarak güç sağlayan pillerin en büyük sorunu, uzun süren dolum süreleridir. Ama UNU'nun iddiasına göre, ürettiği yeni Ultrapak GO ve TOUR isimli yedek şarj üniteleri, 15 dakikada dolan pili ile herhangi bir akıllı telefonu şarj edebilecek güce sahip. 60 dolarlık Ultrapack Go, 3.000 mAh'lik gücü tam olarak doldurabilmek için sadece yarım saatlik süreye ihtiyaç duyuyorken, 2.000 mAh'lık enerjiye 15 dakikada sahip olabiliyor. Benzeri bir durum 100 dolarlık Ultrapak Tour için de geçerli. 10.000 mAh'lık gücünü doldurmak için bir buçuk saat gibi kısa bir süreye ihtiyaç duyan cihaz, tıpkı ufak kardeşi gibi 2.000 mAh'lik güce 15 dakikada kavuşabiliyor ki bu miktar ortalama bir akıllı telefonu anında kendisine getirebiliyor.


Her iki ürün modeli de 30 Haziran itibariyle satışa çıkacak ama şimdiden ön siparişe açılmış durumdalar. En hızlı şarj olan cihazlar olacağa benzeyen UNU ürünleri, aynı zamanda üzerlerinde kalan enerji miktarını da dijital olarak gösteriyor...

Tüm Konu: Bu kadar hızlı şarjı ilk kez göreceksiniz!

Resimlerle: Cebinizin pili çabuk bitmesin

Kaynak: www.chip.com.tr