Bu kadarmı güzel laf konur!!!

ErdeM_
31-10-2009, 09:35   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
117 mesaj

Hoca:Oğlum sen okumayı bırak kazanamazsın üniversiteyi.Daha canlı cansız nedir onu bilmiyosun.Allah bilir benimle şu (kara)tahta arasında ne fark var onu bile bilemezsin.
Fuat:Estafurullah hocam siz daha yakışıklısınız.
Sınıf: (Kopar)
Hoca: (KAPAK)
Fuat: (Tahtaya döner)Özür dilerim hakaret ettim.
Sınıf: (Yarılır)
Hoca: (KAPAK2)

Fuat tabi dersten atılır.Biyolojisi 2 düşer ama hocaya koyduğu lafla tüm okulda tanınır.
NOT:Fuat kim acaba

FIKRALARLA DEVAM!!!
1.
Fransız erkeğine sormuşar:
-Kadının elini neden öpersiniz?
-Kadına saygı duyarım erkek ile bir bütünü tamamlar.
Alman erkeğine sormuşlar:
-Kadın kutsaldır.Hayatın devamını sağlar,doğurur.
Türk erkeğine sormuşlar:
-Bi yerden başlamak lazım
2.
ava çıkmış adam,başına gelenleri anlatıyormuş:
ormanda ilerlerken,karşıma kocaman bir ayı çıkmaz mı? çifteyi doğrultacak zaman yok!silahı attığım gibi başladım kaçmaya.fakay ayı peşimde!benden hızlı koşuyor.bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim.o kadar yaklaşmıştı.derken ayının ayağı kaydı,yere düşdü.fırsat bu fırsat,tabana kuvvet arayı açtım.ama ayı toparlandı,kalktı,bana yetişti.yine nefesi ensemde...pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacak.Allah'tan tam o sırada yine ayının ayağı kaydı,yere düştü.talih bana gülüyor!hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım,yeniden arayı beşyüz metre kadar açtım.Allah sizi inandırsın arkadaşlar,ayı yine bana yetişti.yine nefesi ensemde...şanşa bakın...ayının ayağı kayıp yere düşmez mi?serüveni dinleyenlerden biri dayanamamış:
sende çok yürekliymişsinkardeşim!hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa,çok ayıptır söylemesi,ben korkumdan altıma ederim. avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış:
lafı karıştırma yahu!ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun?

3.
Renkli kişiliği ve düşük not vermesi ile öğrencileri arasında özel bir üne sahip olan felsefe öğretmeni, sınav yapacağı gün öğrencilere, önce kâğıt ve kalemlerini hazırlamalarını söyledi, sonra da sandalyesini kaldırıp masanın üzerine koydu.
Sonra:
"Sınav sorumu soruyorum" dedi. "Bu sandalyenin var olmadığını
kanıtlayınız."
Sıfırcı felsefe öğretmeni, sınav kâğıtlarını okuduktan sonra, bu konudaki ününe gölge düşüreceğini bilmesine rağmen, hayatında ilk kez bir öğrencisine yüz üzerinden yüz vermek zorunda kaldı.
Öğrencinin sınav kâğıdında yalnızca şu iki sözcük yer alıyordu:
- Hangi sandalyenin?
4.
Öğretmen öğrencilere soru soruyor:
-"Ağaçta 7 kuş var.Avcı ateş ediyor,3 tanesini vuruyor.Ağaçta kaç kuş kaldı?"Biri cevap veriyor:
-"4 kuş kalır."Başka bir çocukta hemen atılır:
-"Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar,ağaçta hiç kuş kalmaz..."Öğretmen bunun üzerine:
-"Cevap yanlış ama stilini sevdim."der.Çocuk buna karşılık verir:
-"Öğretmenim,bende bir soru sormak istiyorum...Karşıdan 3 bayan geliyor,ellerinde dondurma var.Biri yalayarak yiyor,biri emerek,biri de ısırarak...Bu bayanlardan hangisi evlidir?"Öğretmen düşünüyor,düşünüyor...-"Emerek yiyen evlidir",diyor...Çocuk cevap veriyor:
-"Hayır öğretmenim,parmağında alyansı olan...Ama ben de sizin stilinizi sevdim.."
5.
Ormanda dolaşan 2 avcıdan biri birden bire yere düşer. Arkadaşı düşen adamın nefes almadığını ve gözlerinin ferinin söndüğünü görür.
Bunun üzerine telefonla acil yardımı arar. “Arkadaşım öldü ne yapabilirim” diye sorar.
Telefondaki ses yanıtlar: “Sakin olun. Size yardım edebilirim. Ama önce arkadaşınızın ölüp ölmediğinden emin olalım.”
Telefonda bir süre sessizlik olur ve bir silah sesi işitilir.
Avcı telefonu tekrar eline alır ve şöyle der: “Evet tamam. Şimdi ne yapacağım?”
6.
Adamın biri arkadaşıyla golf oynarken oyunun en heyecanlı anında bir cenaze töreni görüyor. Kasketini çıkarıyor gözlerini kapatıyor ve başını önüne eğerek dua ediyor. Arkadaşı “Bu şimdiye kadar gördüğüm en düşünceli ve dokunaklı sahne. Gerçekten iyi kalpli bir adamsın” der. Arkadaşı cevap verir: “35 yıllık karımdı.”
7.
İki adam bir gün bir bara gitmişler.Bi kaç kadeh içtikten sonra birisi diğerine sürekli aynı hakareti etmeye başlamış.''Annenle yattım,annenle yattım,annenle yattım,ANNENLE YATTIM!!!''Diğeri:
-Kapa çeneni baba sen sarhoşsun!
8.
Bir albay, bir er, bir yaşlı kadın ve bir de
genc kız trende aynı kompartmanda yolculuk
etmektedir. Tren bir tünele girip kompartman
karardığı zaman, MUCUK bir öpücük sesi ve
ardından ŞIIIRRRAAAAKK ! diye bir tokat sesi
duyulur. Tünelden çıktıktan sonra yaşlı kadın
"Aferin genç kıza. Nasıl yapıştırdı tokadı" diye
düşünmekte ve kafasını sallamaktadır.
Genc kız da "Zevksiz herif, bu morukta ne buldu
ki, bi de öpmeye kalktı ama kadın da iyi
yapıştırdı." diye düşünmektedir.
Albay ise "Ulan bizim eşoglusu er, kızı öptü.
tokadı biz yedik." diye yanarken er de içinden
şöyle düsünmektedir:
"Hehe. aferin lan bana. elimi öpüp nasıl
yapıştırdım tokadı albaya..."

xxömür
31-10-2009, 09:46   |  #2  
xxömür avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,574 mesaj

haha güzellermiş saoll sabah sabah keyfimiz yerine geldi

waybe
31-10-2009, 10:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,376 mesaj

haha güzelmiş :D:D:D

bende benim başıma gelen bir laf koymayı anlatıyı:
kimya dersinde bizim sınıftan biri kabız oldugunu idda ederek ders geç geldi [tabi bu yalandı :D:D]
bizim kimyacı hemen olum demli bir cay iyi gelir dedi demli çay deyince benim aklıma posalı çay geldi hemen hocam onu FİTİL gibi mi kullancak dedim
sınıf: koptu tabi kiii
bizim hoca da bana laf koycakya sen nerden biliyon dedi
ben de heman yapıştırdım hocam ben ECZANE de calışmıştım dedim[tabiki yalan eczane hiç çalışmadım]
ama sıra ben deydi yapıştırdım lafı HOCAM SİZ NERDEN BİLİYOSUNUZ DİYE
sınıf :koptu tabiiiiiiiii

ErdeM_
31-10-2009, 10:34   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
117 mesaj
Alıntı: waybe  
haha güzelmiş :D:D:D

bende benim başıma gelen bir laf koymayı anlatıyı:
kimya dersinde bizim sınıftan biri kabız oldugunu idda ederek ders geç geldi [tabi bu yalandı :D:D]
bizim kimyacı hemen olum demli bir cay iyi gelir dedi demli çay deyince benim aklıma posalı çay geldi hemen hocam onu FİTİL gibi mi kullancak dedim
sınıf: koptu tabi kiii
bizim hoca da bana laf koycakya sen nerden biliyon dedi
ben de heman yapıştırdım hocam ben ECZANE de calışmıştım dedim[tabiki yalan eczane hiç çalışmadım]
ama sıra ben deydi yapıştırdım lafı HOCAM SİZ NERDEN BİLİYOSUNUZ DİYE
sınıf :koptu
harbi lafı güzel koymuşşsun

Semih Özyurt
31-10-2009, 10:35   |  #5  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
2,749 mesaj

hakikaten fıkralar birbirinden güzel teşekkürler sabah sabah iyi geldi

Yunus. Emre
31-10-2009, 15:28   |  #6  
Yunus. Emre avatarı
Yıllanmış Üye
1,148 mesaj

Renkli kişiliği ve düşük not vermesi ile öğrencileri arasında özel bir üne sahip olan felsefe öğretmeni, sınav yapacağı gün öğrencilere, önce kâğıt ve kalemlerini hazırlamalarını söyledi, sonra da sandalyesini kaldırıp masanın üzerine koydu.
Sonra:
"Sınav sorumu soruyorum" dedi. "Bu sandalyenin var olmadığını
kanıtlayınız."
Sıfırcı felsefe öğretmeni, sınav kâğıtlarını okuduktan sonra, bu konudaki ününe gölge düşüreceğini bilmesine rağmen, hayatında ilk kez bir öğrencisine yüz üzerinden yüz vermek zorunda kaldı.
Öğrencinin sınav kâğıdında yalnızca şu iki sözcük yer alıyordu:
- Hangi sandalyenin?

alla allaHa?Ha?Ha?

world_pc
31-10-2009, 16:55   |  #7  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Uzunmuş ama güzelmiş...

world_pc
01-11-2009, 00:02   |  #8  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Fransız erkeğine sormuşar:
-Kadına saygı duyarım erkek ile bir bütünü tamamlar.
Alman erkeğine sormuşlar:
-Kadın kutsaldır.Hayatın devamını sağlar,doğurur.
Türk erkeğine sormuşlar:
-Bi yerden başlamak lazım
TÜRKÜN FARKI...