Bu kart referans tasarımı mı ?

ThekT0niC
24-08-2012, 18:01   |  #26  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Gtx 680 ler bu fiyatlarda http://www.teknobiyotik.com/msi- ... 80gtx-pm2d2gd5.html gene sölüyorum oyunlarda sıkıntı cıkaracagını sanmam o kartın cok ısınırsa fan hızını arttır biraz ama ses coğalır.

Okin abi,senin önerdiğin kartta tek fanlı referans kartKahkaha

Eğer senin önerdiğin kart sorun çıkarmazsa,benim kartta sorn çıkarmaz,soğutma sistemleri aynı.

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 24 Ağustos 2012 18:02
okinkurt
24-08-2012, 18:07   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Önermedim onu örnek fiyat olarak attım sorun cıkmaz dostum dediğim gibi oyunlarda dene pc yi battefiled 3 vd gibi bak hosuna gitmezse bunu ver az daha ekle yeni al sen bilirsin bence gereksiz git gel olur yani.

ThekT0niC
24-08-2012, 18:14   |  #28  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Önermedim onu örnek fiyat olarak attım sorun cıkmaz dostum dediğim gibi oyunlarda dene pc yi battefiled 3 vd gibi bak hosuna gitmezse bunu ver az daha ekle yeni al sen bilirsin bence gereksiz git gel olur yani.

Yani şu anda kullandığım referans kart bir sorun yaratmaz ?

Bilgisayarcıda demişti,bu sistem sana rahat 3 sene yeter diye,hatta ben bu sistem yetermi diye sorduğumda gülerek bol bol yeter demişti.

netrunner
24-08-2012, 18:30   |  #29  
netrunner avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
1,180 mesaj

Isınma sorunu yoksa uğraşma derim ben yeter o sistem sana.

esTFyz
12-11-2012, 17:53   |  #30  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Üstünden biraz zaman geçmiş ama 670 araştırmaları yaparken vakıf oldum konuya 670 sahibi arkadaşım, rahat ol bu kadar sana 2-3 yıl full detail yeter insanlar aşırı titiz inceledikleri ve overclok yaptıkları için veyahut orada 80 derece yazınca pimpiriklendikleri için referans tasarımları yeriyorlar. Senin gibi standart bir ev kullanıcısı olarak overclok yapmayan bech almayan bir insan için bu kartın refertans tasarımının hiç bir eksisi yoktur şu soruna da net yanıt alamamışsın onuda cevaplıyayım bu tasarımın özel fanlasının referans tasarımla arasında overclock yapmadan maximum %3 - %5 fark olur belki bu rakamlarıda hayatta farkedebilip aaaa hakkaten rahatladı kart baksana uçuyo artık diye bir cümle kuramazsın. Ekran kartı iphone gibidir çıktığı gün 2000 6 ay sonra 1400 2. elleri 900 öyle kendinizi çok kaptırmayın 2005 yılından beri alıp alıp satıyorum bir hayrını görmedim :) kimseye kulak asmayın en sevdiğin oyun neyse ve sizin kartınız onu full detailda 60 FPS sabit alıyorsa bu iş tamamdır boşuna bu kart çok sıcak bu aman yeni modeller çıktı deyip aldanmayın masraftan başka birşey değildir...

ThekT0niC
13-11-2012, 15:30   |  #31  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: esTFyz  
Üstünden biraz zaman geçmiş ama 670 araştırmaları yaparken vakıf oldum konuya 670 sahibi arkadaşım, rahat ol bu kadar sana 2-3 yıl full detail yeter insanlar aşırı titiz inceledikleri ve overclok yaptıkları için veyahut orada 80 derece yazınca pimpiriklendikleri için referans tasarımları yeriyorlar. Senin gibi standart bir ev kullanıcısı olarak overclok yapmayan bech almayan bir insan için bu kartın refertans tasarımının hiç bir eksisi yoktur şu soruna da net yanıt alamamışsın onuda cevaplıyayım bu tasarımın özel fanlasının referans tasarımla arasında overclock yapmadan maximum %3 - %5 fark olur belki bu rakamlarıda hayatta farkedebilip aaaa hakkaten rahatladı kart baksana uçuyo artık diye bir cümle kuramazsın. Ekran kartı iphone gibidir çıktığı gün 2000 6 ay sonra 1400 2. elleri 900 öyle kendinizi çok kaptırmayın 2005 yılından beri alıp alıp satıyorum bir hayrını görmedim :) kimseye kulak asmayın en sevdiğin oyun neyse ve sizin kartınız onu full detailda 60 FPS sabit alıyorsa bu iş tamamdır boşuna bu kart çok sıcak bu aman yeni modeller çıktı deyip aldanmayın masraftan başka birşey değildir...

Sağol dostum beni aydınlattığın için :) Crysis 2 ve tüm oyunları akıcı şekilde oynatıyor.