Bu ne biçim rüya!..

jupiter65
02-05-2013, 07:39   |  #1  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj

Mecidiyeköy meydanında insanlar yavaş yavaş kaçışıyor. Sokaklar boşalıyor. Neden diye soruyorum. "Toroslar yarıldı ondan" diyorlar. Ben apartımanın en üst katından aşağıya iniyorum. Sonra Antalya'da yüzüyorum. O sıralarda yine Antalya'da yüzme yarışı yapılıyor. Yüzlerce kişi suya atlıyor.Ama yarışın nerede olduğunu bilmiyorum. Ben bu yarış yerini ararken yavaşça yüzüyorum. Su çok temiz. Sağ tarafta beyaz bir reno beni takip ediyor. Ben bunu hissediyorum. Hızlanıyorum. O da hızlanıyor. Sonra ben denizden bir metre yükselerek denize paralel uçmaya başlıyorum. Reno yine beni takip ediyor. Sonra hızımı daha da arttırıp 800 km ye kadar çıkıyorum. Duruyorum, karada benim bir komutanım var. Ben diyorum ki ona, bir asker var, 800 km hıza çıkabiliyor uçarak. Şaşırıyor. Halbuki benim o.. karaya çıkıyorum. Tanıdığım bir bayanı görüyorum. Sarhoş, elinde sigara var. ayakta zor duruyor. Soruyorum nedir zorun. " ben boşanıyorum diyor. Eski işine başlamış. Ama aynı gün işten çıkmış. Çocuğun var nasıl geçineceksin diyorum. Oradan uzaklaşıyor.

Son Düzenleme: jupiter65 ~ 02 Mayıs 2013 07:41
mhmt06
02-05-2013, 21:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

hayır olsun inşallah

okinkurt
02-05-2013, 22:09   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Gce uyurken toto nun acıkta kalma sendromu :D Şaka bi yana baya tuaf bir rüya .

murat5038
03-05-2013, 02:39   |  #4  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Rüyan normal bi kişi için garip gelebilir ama ben saçma şeylerde yorum yeteneğimi hayal gücümü kullanırım biraz rüya tabiri ve yorumculuğu olacak ama şöyle açıklayayım.

Eğer Evli ve askerliğini yapmış isen Gerçek hayatta şu şekilde bir şey olabilir.

1. Olarak  Bu zamanlarda veya yakın bir zamanda Bir değişim olacak bu belli değil her türlü bişey olabilir yani normal hayatından farklı birşey olacak Sonra bu değişiklik de bir seçim yapman gerekecek ama bu gelecek hayatın için önem taşıyabilir.

Sonra Dediğim gibi Evli isen Başka bir kadın veya bir tuzak diyeyim bu ikisinden biri olduğunda karar vermen gerekecek bir durum oluşacak yardım etmek isteyeceksin veya kendini o ne ise çok kaptıracaksın Sonra Bu 2 yoldan yani ya kendini kaptırıp veya tuzağa düşüp(tuzağı anlamıyacaksın) Kötü bir yola girmiş olacaksın yada durumu fark edip veya doğru yolu seçtiğine emin isen bu kötülükden kötü yoldan kurtulmuş olacaksın.

Eğer Evli değilsen Karşına bir kadın çıkabilir ve bu seçtiğin kadın yanlış bir kadın olma ihtimali oluşacak.

Bu yazdıklarımı Bazıları Nasılda uyduruyorsun diyen olursa bir falcının yaptığı şeyi yapmış oluyorum siz falcıya nasıl gözle bakıyorsanız bu yoruma da o gözle bakın :)

Yani Fala İnanma Ama Falsız da kalma hesabı. Ancak dediklerimi aklının küçük bi tarafında kalsın fazla önemseme çünkü bu tür rüyaları fazla önemsemeye gelmiyor.

murat5038 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]