bu ne demek oluyor anlamadım:S

qFb_rd0one
25-10-2009, 19:18   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

"file corrupted!. This application has been manipulated and maybe it's infected by a Virus of cracked. This application won't work anymore." ingilizcesi bu

"bozuk dosya!. Bu uygulama ve manipüle edilmiştir belki de kırık bir virüs tarafından enfekte's. Bu uygulama artık çalışmaz." TÜRKÇE'si de bu

bu sorun benim ide 160 gblık harddiskimde de aynı sorunu verdi sxe infected & oyunları açamıyordum. Şimdi 250 gb sata harddisk aldım ilk başlarda oyun oynadım sorun çıkmadı ama şimdi gene aynı sorunu veriyor ne yapmam gerekiyor

LYDER
25-10-2009, 19:23   |  #2  
LYDER avatarı
Yıllanmış Üye
733 mesaj

Hım bu sorun Nadir görülen sorunlardan biri herhalde Eger dvd yada cd lı oyunları crack tarzı bır yamayla hdd den oynuyorsanız sıze önerim anydvd adlı bır sanal dvd programı . burda launcer(Yanı oynatıcı dosyasını)Bulup programa tanıtıyorsunuz daha sonra oyunu yada programı her actıgınızda otomatık tanıcaktır.. Belkı sorunuzun tam karsılıgı deıl ama elımden gelen bu  .

qFb_rd0one
25-10-2009, 19:26   |  #3  
OP Yeni Üye
27 mesaj

teşekkür ederim sorun o olabilir çünkü bugün hiç bir şey yoktu cs 1,5 yükledim cd'den birde hdd yi yeni aldığımdan dolayı dvd den çektim belki onun yüzünden olabilir

Erhan Tiryakioğlu
25-10-2009, 19:54   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Forum Kurallarını Okuyunuz Ve Şuna Bir Bakınız RECEP Abi Kendisi Bir de Konu Açtı ...

https://www.chip.com.tr/forum/kor ... nedeni_t128777.html

Bu Forumda Korsan Kullanımı Desteklemek, Yardım Etmek Linkler Ban Nedenidir ! İlginize ...