Bu özellikler Oyun için İdeal mi ?

tugberk_91
15-04-2011, 21:40   |  #26  
tugberk_91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
516 mesaj
Alıntı: kdr67  
bu seçtiklerimden hangisini önerirsiniz

2. sıradaki 1700 liralık PB ilk tercihim olurdu. 2. tercihim de HP olurdu.

vahapcemil
15-04-2011, 23:20   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
173 mesaj

Caspere uzanan eller ... :P . Arkadaşlar şaka bir tarafa marka fanatikliği yapmaya gerek yok herkesin kendi bileceği iş . Biz burada söylüyoruz casper aldık kullanıyoruz memnunuz ... Onur a kesinlikle katılıyorum. Isınma denen birşey yok .. Ben 8 saat oyun oynadığımı biliyorum kasası ılık tı pc nin :))... Emsalleri 1800 lerde iken ben 1370 e aldım .. Cümleleri ''di'' li geçmiş zaman ile bitenlerin yorumları olumlu , ''miş''li geçmiş zaman ile bitenlerinki ise fevkalade olumsuz  ... Ben Yükse mebla ödeyip de bu performansı yakalayamayanların bi serzenişi olarak görüyorum bu karalama kampanyasını

Son Düzenleme: vahapcemil ~ 17 Nisan 2011 10:22
hariciadam
16-04-2011, 11:29   |  #28  
hariciadam avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,192 mesaj

5650 ekran kartı daha ,y, performans vericektir yada gt420 veya gt425 serili ekran kartlar

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-notebook-5010-h48f45-i5-480-4gb-500gb-15-6-39-39-siyah-urun4995.html

GraiN
30-04-2011, 18:48   |  #29  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Öncelikle Casper konusundaki önyargılarınızı değiştirmelisiniz.

Bende bir casper kullanıcısıyım.

Fan mevcut yerinin değişmesiyle ısınma sorunu %98 oranında kalkmıştır.

Casper CN-VTI620A ürününe sahibim.

Başından kalkmadan Crysis2 gibi sağlam oyunları 1gb lık ati hd-5650 yle çok rahat bir şekilde maximum grafik düzeyinde oynuyorum.Yani hd-5650 yi öneririm.

Ama yinede sana kalmış bir durum bu.

Herkese kolay gelsin

tugberk_91
09-05-2011, 14:02   |  #30  
tugberk_91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
516 mesaj
Alıntı: vahapcemil  
Caspere uzanan eller ... :P . Arkadaşlar şaka bir tarafa marka fanatikliği yapmaya gerek yok herkesin kendi bileceği iş . Biz burada söylüyoruz casper aldık kullanıyoruz memnunuz ... Onur a kesinlikle katılıyorum. Isınma denen birşey yok .. Ben 8 saat oyun oynadığımı biliyorum kasası ılık tı pc nin :))... Emsalleri 1800 lerde iken ben 1370 e aldım .. Cümleleri ''di'' li geçmiş zaman ile bitenlerin yorumları olumlu , ''miş''li geçmiş zaman ile bitenlerinki ise fevkalade olumsuz  ... Ben Yükse mebla ödeyip de bu performansı yakalayamayanların bi serzenişi olarak görüyorum bu karalama kampanyasını
Yağtığım şey marka fanatikliği değildi. Casperın şuanki durumu iç açıcı değil. Ne olacağı belirsiz. Çoğunlukla kötü çıkıyor bilgisayarlar. Eğer bir marka hakkında çok fazla şikayet varsa o marka iyi değildir benim gözümde. Ayrıca karalama kampanyası demişsin. Öyle bir niyetim yok. Hatta Casper a saygım da büyüktür geçmişinden dolayı. HP yi Hp yapan markadır Casper. Bir zamanlar aralarındaki rekabet nedeniyle HP kendini o kadar geliştirdi ki geçmiş zamanına göre 6-7 yıllık bilgisayarlarda bile dokunmatik paneller vardı HP de. Üstelik orta seviye bilgisayarlarda. (O zamanın orta seviyesi tabi). Ama sonra ne olduysa bilmiyorum Casper durakladı ve eski halinden eser kalmadı. Şimdi tekrar bi kıpırdanmalar var Casper da inşallah eski haline geri döner de laptop piyasasını iyice canlandırır.

Mesela ben bu aralar laptop almayı düşünüyorum. Ama bir türlü Casper a bakamıyorum. Elim gitmiyor yani. Güvenemiyorum çünkü. Bu birçok markada böyle. Mesela sadece Casper da değil. Toshiba'ya da güvenemiyorum. Çevremde o kadar çok sorunlu Toshiba var ki Toshiba almak aklımın ucundan geçmiyor. Tabiki her markanın kendine göre handikapları var (HP deki ısınma sorunu, Dell in bazı serilerinin sorunlu oluşu vs vs) ama bunlar ciddi handikaplar. O yüzden hiçkimseye en azından şimdilik bu iki markayı önermiyorum. Tabiki herkesin kendi vereceği karar...